Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-11-03 08:10:15

Naya
Kandydat(ka)
Dołączył: 2018-11-03
Liczba postów: 1
Wiek: 18
Obecnie kg/BMI: 19.1
Najwięcej kg/BMI: 52 kg
Docelowo kg/BMI: 44 kg
Wzrost: 165
AndroidChrome 69.0.3497.100

Chce być szczęśliwa

Witam jestem tu nowa i nie za bardzo wiem jak poruszać się po forum , mam 18 lat waże 52 kg przy wzroście 165 cm moje Bmi według internetowego kalkulatora  [dblpt])  wynosi 19.1 . bardzo chce schudnac  podpowiedzcie jakie cwiczenia beda najlepsze czego przede wszystkim unikać. Moim problemem bylo to ze jadlam bo cos ladnie pachnialo albo ladnie wygladalo a nie dlatego ze bylam glodna . Teraz nie mogę jeść wiele nie chce jeść . Powiedzcie mi jaka jest według Was idealna waga do mojego wzrostu . Chce mieć bardziej widoczne kości wtedy będę czuć się piękna . Mam dużo celów Ale wiem ze to też czas i proszę o waszą pomoc .   [dblpt]lewo[dblpt]

Offline

#2 2018-11-06 22:16:40

Hybris
Zbanowany
Dołączył: 2018-11-06
Liczba postów: 32
Wiek: 22
Obecnie kg/BMI: 48/18,07
Docelowo kg/BMI: 42/15,81
Wzrost: 163
WindowsChrome 70.0.3538.77

Odp: Chce być szczęśliwa

Moim zdaniem to każdy indywidualnie sobie dobiera swoją idealną wagę, mamy podobny wzrost więc podejrzewam, że przy twojej wadze kości już są delikatnie widoczne.
     Czego unikać ? Nadmiernego jedzenia, skupić się na zdrowym, nieprzetworzonym, niskokalorycznym jedzeniu. Jeśli jadłaś teraz +1500 kcal to nie nastawiaj się, że z dnia na dzień będziesz jadła po 500. Aby twoje efekty były długotrwałe, a odchudzanie nie wyniszczyło cię, trzeba wprowadzać restrykcje stopniowo. Ograniczaj kalorie np o 300 w każdym tygodniu, od tego co jadłaś dotychczasowo. Rezygnacja na samym początku powinna być oczywiście z fastfoodów i słodyczy. To podstawa. Moim zdaniem też takie rzeczy jak żółty ser, masło, jakieś szynki też powinno się unikać. Skupić się na urozmaiconych posiłkach warzywnych i starać się nie jeść owoców po gotowanym posiłku.

     U mnie początki były ciężkie, dopiero po czasie doświadczenia, wiem że natychmiastowa minimalizacja kalorii nie da pożądanego. Szybko zrzucisz wodę, a później będzie ci bardzo ciężko.
     Ogólnie na mojej osobie redukowanie było najbardziej efektywne jeśli np. w pierwszym tygodniu utniesz kalorie, twój organizm zacznie się przyzwyczajać to dokładasz do tego ćwiczenia cardio (bieganie, spacery, skakanka, schody jak ci wygodnie) w kolejnym tygodniu. I stopniowo zaczynasz ćwiczyć intensywniej i ograniczać kalorie do zadowalającego cię stanu. U mnie sprawdzało się 800kcal + 3 razy w tygodniu ćwiczenia.
    Może to nie jest sposób na natychmiastową zmianę, ale gdy dołożysz szczyptę cierpliwości i samozaparcia to będzie spektakularna.

I to chyba tyle z takich szybkich porad [dblpt]D

Offline

#3 2018-11-29 20:35:57

Selavia
Kandydat(ka)
Skąd: wawa
Dołączył: 2018-11-29
Liczba postów: 7
Wiek: 22
Obecnie kg/BMI: 60,5 kg
Najmniej kg/BMI: 53 kg
Najwięcej kg/BMI: 65 kg
Docelowo kg/BMI: 53 kg
Wzrost: 168 cm
WindowsChrome 70.0.3538.102

Odp: Chce być szczęśliwa

@ Hybris czy według Ciebie jeśli ostatnio miałam wielki napad (niepohamowane napady obżarstwa przez miesiąc) to powinnam zacząć od kaloryczności 1500 kcal i po tygodniu ucinać kaloryczności wprowadzać coraz więcej ruchu?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot