Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-03-31 20:06:30

Mlach
Gość
MacintoshSafari 604.1

Oszukiwanie wagi lekarskiej

Hej,
5 tygodni temu trafiłam do szpitala, na oddział kardiologiczny z bardzo duza ilością płynu w osierdziu. Lekarze kazali mi zacząć jeść, moj stan był bardzo poważny, mozna powiedzieć ze uniknelam śmierci w ostatnim momencie. Przez pierwsze dni nawet sie troche tego przestraszyłam i coś tam jadłam. Potem usłyszałam jak pielęgniarka po ważeniu powiedziała mojej mamie ze przytyłam 1 kg. Od tego czasu kombinuje jak tylko moge zeby tylko nie jeść. Teraz jest mi łatwiej wyrzucać jedzenie bo moi rodzice nie siedzą juz ze mną cały czas a osoby z pokoju wiadomo ze mnie nie pilnują.
Chciałabym sie spytać jakie macie sposoby na oszukiwanie wagi lekarskiej? Poza piciem 1,5 l wody każdego ranka w razie gdyby mieli mnie ważyć. W domu było bardzo łatwo oszukiwać wagę ale wiadomo ze w szpitalu nie ma możliwości np przestawić pokrętła wagi.
Prosze napiszcie mi o swoich sposobach! Bede bardzo wdzięczna. Dodam ze wiem ze będąc w takim stanie powinnam zacząć jeść ale bycie chuda jest dla mnie ważniejsze niż wszystko inne.

#2 2019-03-31 20:23:26

Kora
Imago
Dołączył: 2017-12-12
Liczba postów: 1,142
Wiek: 30
Obecnie kg/BMI: 68
Najmniej kg/BMI: 49,5
Najwięcej kg/BMI: 76,8
Docelowo kg/BMI: 50
Wzrost: 162
AndroidChrome 73.0.3683.90

Odp: Oszukiwanie wagi lekarskiej

Nikt Ci tu nie da takiej rady. Możemy dać jedynie taką, żebyś zaczęła jeść, ale to raczej nie to, czego oczekujesz.
My chcemy być chude i zależy nam na tym bardziej niż przeciętnemu człowiekowi, ale akurat my cenimy sobie życie. Dla nas ono jest ważniejsze niż bycie chudą
Źle trafiłaś.


She talks to rainbows...

Offline

#3 2019-04-01 21:19:13

Hipokryzja
Administrator
Skąd: Wwa
Dołączył: 2017-09-28
Liczba postów: 2,418
Wiek: 24
Obecnie kg/BMI: Nie wiem
Najmniej kg/BMI: Nie znam się
Najwięcej kg/BMI: Nie wypowiadam się
Wzrost: 162cm
Windows 7Chrome 69.0.3497.100

Odp: Oszukiwanie wagi lekarskiej

I życzę Ci, dla Twojego dobra, żebyś nigdy i nigdzie nie trafiła na osobę która Ci powie jak doniszczyć się już do końca.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot