Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-01-13 23:34:50

ThinnyLongHairGirl
Zbanowany
Dołączył: 2020-01-13
Liczba postów: 41
Wiek: 18
Obecnie kg/BMI: 55
Najmniej kg/BMI: 45
Docelowo kg/BMI: 44
Wzrost: 171
AndroidChrome 72.0.3626.121

Rekrutacja ThinnyLongHairGirl

Witam,
Bardzo mi miło :)
Oto moje odpowiedzi na pytania rekrutacyjne:

1.Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Marchewkowa, wodna, HSGD, SGD, 1000kcal, 500kcal, 1500kcal, 2000kcal"fit"+kilka h treningu, głodówki 1-2dniowe, płynna, owocowo-warzywna

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam 1-2 dniowe głodówki i zawsze bylam zadowolona z efektów. Podobno metabolizm zwalnia po ok. 72h, natomiast przez pierwsze godziny głodowania przyspiesza-jestem wierna tej teorii:)

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Pro-ana to dla mnie dążenie do perfekcji, bycia jak najlepszą we wszystkim co dla mnie ważne. Z dekalogiem jednak do końca sie nie zgadzam, ponieważ zdrowie jest dla mnie równie ważne jak zachowanie chudej sylwetki i zawsze będę starała się to połączyć. Chcę żyć chuda i szczęśliwa, a nie wegetować.


4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Jestem przeciw. Zdarzało mi się zwracać jedzenie, średnio kilka razy w miesiącu, miałam też niestety epizody wymiotowania dzień w dzień. Był to koszmar, do którego nie chcę wrócić i wierzę, że uczestnictwo w forum mi w tym pomoże.


5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.

Jestem wegetarianką od 9 roku życia z wyboru i w 80% jem "fit".
11.01- 2000kcal

12.01-1500kcal

13.01-700kcal- 2 jogurty naturalne z łyżeczką miodu, kromka chleba żytniego z serem, ryż curry z warzywami 150g, 6paluszków, pół miski zupy warzywnej

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?

A.55kg
B.55kg
C.45kg
D.44kg

Mam 18 lat i 171cm

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?

Robię conajmniej 10 000kroków dziennie, 2 razy w tyg cardio yt


8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?

Byłam. Czasem fora się rozpadały, 2 razy ja zrezygnowałam, ale nic nie daje mi takiej ulgi i poczucia zrozumienia jak właśnie te fora


9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?

Zaczynałam się odchudzać już jako 8latka-bylam naprawdę gruba i w kilka miesięcy zeszłam do niedowagi. Od tamtej pory co jakiś czas jestem "fit", epizody objadania przez stres, odchudzanie....I tak na zmianę

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?

Miłe słowo, poczucie zrozumienia i opowiedzenia o rzeczach, które nikomu innemu bym nie powierzyła.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?

Jestem w stanie udzielać się każdego dnia

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?

Jestem tego całkowicie świadoma.

Cieszę się, że znalazłam aktywne forum i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)

Offline

#2 2020-01-14 06:21:44

Jeffrey227
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-01-13
Liczba postów: 5
AndroidChrome 78.0.3904.108

Odp: Rekrutacja ThinnyLongHairGirl

Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak miałam własną dietę , jadłam tylko śniadanie

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Wczoraj zaczęłam i na razie nie mam zdania

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
To forum gdzie uczestnicy wspierają się w odchudzaniu, dzielą się swoimi opiniami na ten temat , można tu znaleźć ćwiczenia

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?

Nie mam pojęcia co to
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Obecnie jestem na 7 dniowej głodówce

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
Mam 14 lat
Wzrost: 170
Najwyższa waga: 71,5
Najniższa waga:42
Obecna:69
Docelowa:44

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Trenuje bardzo dużo bo 14 godzin w tygodniu 10 pływania i 4 wf pływam "zawodowo" w sensie jeżdżę na zawody itd.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie
9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Od ponad  3 lat
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chce otrzymywać wsparcie w tym co robię bo sama już sobie nie daje rady i miałam nadzieję że właśnie tu ktoś mi pomoże

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak
12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak

Offline

#3 2020-01-14 08:15:03

Hipokryzja
Administrator
Skąd: Wwa
Dołączył: 2017-09-28
Liczba postów: 2,418
Wiek: 24
Obecnie kg/BMI: Nie wiem
Najmniej kg/BMI: Nie znam się
Najwięcej kg/BMI: Nie wypowiadam się
Wzrost: 162cm
Windows 7Chrome 79.0.3945.117

Odp: Rekrutacja ThinnyLongHairGirl

Po pierwsze, obie napisałyście nie w tym wątku co trzeba, tutaj jest forum dla gości, wyżej prowadzimy rekrutację.
Po drugie, @Jeffrey227, musisz założyć własny wątek, nie można pisać w wątkach innych kandydatów [dblpt])

Offline

#4 2020-01-14 15:00:50

ThinnyLongHairGirl
Zbanowany
Dołączył: 2020-01-13
Liczba postów: 41
Wiek: 18
Obecnie kg/BMI: 55
Najmniej kg/BMI: 45
Docelowo kg/BMI: 44
Wzrost: 171
AndroidChrome 72.0.3626.121

Odp: Rekrutacja ThinnyLongHairGirl

Przepraszam najmocniej, moja nieuwaga. Już napisałam również w odpowiednim miejscu

Offline

#5 2020-01-14 22:30:20

Jeffrey227
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-01-13
Liczba postów: 5
AndroidChrome 78.0.3904.108

Odp: Rekrutacja ThinnyLongHairGirl

Przepraszam ale może jestem jakaś upośledzona nie mam pojęcia gdzie jest rekrutacja i gdzie mam to napisać

Offline

#6 2020-01-15 02:11:00

mystic
Administrator
Skąd: Óć
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 3,006
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 51,2 / 16.7
Najmniej kg/BMI: 50
Najwięcej kg/BMI: 80
Docelowo kg/BMI: 49
Wzrost: 175
WindowsChrome 79.0.3945.117

Odp: Rekrutacja ThinnyLongHairGirl

Zakładasz swój wątek tutaj:
http://www.midnight-butterflies-pro-ana … m.php?id=2
Odpowiadasz na pytania z arkusza, które są tutaj:
http://www.midnight-butterflies-pro-ana … c.php?id=3


Fairytales of yesterday will grow but never die

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot