Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-02-25 15:38:40

abc123
Gość
MacintoshChrome 79.0.3945.130

O czym dokładnie jest forum?

Hejka, mam pytanie ponieważ mam wątpliwości. Pro- ana jest skrótem i oznacza dosłownie PRO- ANOREXIA, tak wyczytałam w słownikowej definicji. Wy mówicie że nie promujecie anoreksji a jednak mówicie że jesteście pro ana. Więc jak to jest? PRO znaczy ZA przecież. Tylko pytam jak coś, nie atakuje. Pozdrawiam

#2 2020-02-25 15:48:32

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
WindowsChrome 79.0.3945.130

Odp: O czym dokładnie jest forum?

Pro niekoniecznie oznacza za. Może być skrótem od profesjonalisty. Poza tym nazewnictwo to jedno, a praktyka to drugie. Pro-ana to szerokie pojęcie i w Internecie znajdziesz fora, które różnie to interpretują. Są takie grupy, które uważają, że anoreksja nie jest chorobą tylko wyborem i stylem życia i ją popierają. My wiemy, że anoreksja to choroba i nie sprzeczamy się z nauką, a bycia chorym nikt tu nie popiera. Popieramy poczucie kontroli i nie krytykujemy radykalnych diet (ale też do nich nie zachęcamy), ale nikt tu nigdy nie będzie mówił, że anoreksja to coś dobrego i zachęcał do niejedzenia i głodówek. Mamy do tego dystans i wiemy, że trzeba jeść, żeby być zdrowym i żywym. Mam nadzieję, że Ci to rozjaśniłam. Po prostu jak w każdej ideologii znajdziesz odłamy bardziej radykalne i mniej. My jesteśmy tym mniej radykalnym.


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot