Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-07-26 22:45:20

tiredangel
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-07-26
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 84.0.4147.89

Rekrutacja

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
hej [dblpt]) tak stosowałam wiele diet, w przeszłości narzucałam sobie wiele restrykcji. W tej chwili staram się mieć zdroworozsądkowe podejście do tego, i nie schodzić poniżej 900 kcal około, ponieważ kończy się to u mnie napadami objadania. Chciałabym zacząć dietę od 1300 kcal.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam w przeszłości, nie jestem przekonana ponieważ kończy się u mnie to zawsze napadami obżarstwa, więc staram się nie schodzić mocno z kalorii, wolę spożywać więcej kalorii i poczekać dłużej na efekty.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Nie wiem sama co mam myśleć. Zgadzam się z niektórymi punktami, aczkolwiek, nie chciałabym robić nic z konsekwencją dla mojego zdrowia. Myślę że gdzieś balansuje pomiędzy tymi skrajnościami, mam niezdrowy dosyć stosunek do jedzenia i mojej wagi, ale nie chce zapędzić się w chorobę. Chciałabym ważyć mało ponieważ czuję , że tylko wtedy mogę czuć się atrakcyjna.
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Próbowałam wymiotować kilka razy ale bardzo nie lubię tego robić, boli mnie po tym szkliwo i w ogóle. Raczej nie będę tego praktykować, aczkolwiek, czasem mam takie myśli, by zrobić napad, zwymiotować i później wrócić z powrotem do diety.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Moja dieta to 1300 kcal, tak zaczynam, później gdy waga stanie w miejscu chce stopniowo zmniejszać aż osiągnę upragniony efekt. Ogólnie jem dużo zdrowych rzeczy, kasze, warzywa, owoce, ponieważ wtedy mogę zjeść więcej, i taka dieta sprawdza się u mnie najlepiej.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
Mam 28 lat, 160 cm, moja obecna waga to 47 kg około, chciałabym ważyć 39-41 kg. Moja najniższa to waga 39 kg, w wieku 21 lat jakoś tyle ważyłam, najwyższa to 52 kg...

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Nie ćwiczę, miewam dni że dużo chodzę.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?

Nie jeszcze nigdy nie byłam na takim forum.
9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?

odkąd pamiętam;) w wieku 19 lat jakoś już się odchudzałam i wtedy ważyłam właśnie 39 kg, później znów kompulsy i powrót do starej wagi. Jakieś dwa miesiące temu ważyłam 42 kg a teraz znów 47 [dblpt][slash]
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chciałabym dostać wsparcie i motywację w trudnych chwilach, kiedy właśnie mam pokusę objedzenia się... chciałabym również poznać osoby z którymi mogłabym podzielić się tym co przeżywam, bo jestem z tym samotna i tak naprawdę nikt nie ma pojęcia co się dzieje w mojej głowie, chciałabym poznać osoby, które mogłyby mnie zrozumieć i tak samo walczą ze sobą jak ja.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Myślę, że tak. Czasem pracuję całe dnie, czasem czuję się kiepsko, ale na pewno znajdę czas, by napisać tutaj. W razie czego zgłoszę swoją nieobecność.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak, nie mam zamiaru krytykować innych ani odwodzić od ich zamiarów, każdy zmaga się z własnymi demonami, ja też dla niektórych jestem chora, ale ja po prostu nie potrafię ani nic chce już inaczej.

Offline

#2 2020-08-02 16:44:07

Redula
Administrator
Dołączył: 2016-11-26
Liczba postów: 3,017
Wiek: 26
Obecnie kg/BMI: 66.8
Najmniej kg/BMI: 52.9 / 20.15
Najwięcej kg/BMI: 76
Docelowo kg/BMI: 45 / 17.15
Wzrost: 162
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja

Niestety, nie zostałaś przyjęta.

Offline

#3 2020-08-02 16:57:53

tiredangel
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-07-26
Liczba postów: 4
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Rekrutacja

Dlaczego?

Offline

#4 2020-08-02 17:04:58

Redula
Administrator
Dołączył: 2016-11-26
Liczba postów: 3,017
Wiek: 26
Obecnie kg/BMI: 66.8
Najmniej kg/BMI: 52.9 / 20.15
Najwięcej kg/BMI: 76
Docelowo kg/BMI: 45 / 17.15
Wzrost: 162
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja

Dlatego, że w głosowaniu użytkowników forum uzyskałaś więcej głosów na 'nie' niż na 'tak'.

Offline

#5 2020-08-02 17:13:08

tiredangel
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-07-26
Liczba postów: 4
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Rekrutacja

Sorry ale to pokazuje tylko hipokryzję prowadzących tego forum, druga dziewczyna o nicku white tak chce ważyć 42 kg przy wzroście 160cm , czyli tyle ile mam ja. Ja napisalam wadze w przedziale 39-41co oznacza że te 41by mnie całkiem zadowoliło. Jeżeli załóżmy white schudła by to jedno kilo więcej to co wyrzuciła by sama siebie z forum, twierdząc że się nie kwalifikuje wątpię. Poza tym wybaczcie czekałam naprawdę długo na odpowiedź to raz licząc że dostanę tu wsparcie, a dostaje negatywną odpowiedz no ok. Tylko pytanie dlaczego nazywacie się pro aną skoro przeraża was waga 40, 39 kg masę modelek ma podobne BMI nie mając anoreksji i ja też nie chciałam jej mieć. Pisałam że nie chce robić nic z konsekwencją dla swojego zdrowia ani zapędzic się wchorobe, mam już za dużo lat na to. No i dlaczego nazywacie się pro Ana skoro z pro Ana nie macie za wiele wspólnego jak dla mnie to zwykle forum dla ludzi którzy mają nadwagę i chcą mieć lekka niedowagę a nie idealnie szczupła sylwetkę.  Jeśl górna granica jaką można osiągnąć to 42 kg i ani kilo mnie skoro się nie zakwalifikowałam to wybaczcie to jesteście zwykłym forum dla odchudzających się nie żadna pro aną. Rozumiem decyzję ok, ale takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdrawiam

Offline

#6 2020-08-02 18:03:07

Redula
Administrator
Dołączył: 2016-11-26
Liczba postów: 3,017
Wiek: 26
Obecnie kg/BMI: 66.8
Najmniej kg/BMI: 52.9 / 20.15
Najwięcej kg/BMI: 76
Docelowo kg/BMI: 45 / 17.15
Wzrost: 162
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja

Ech...
Waga obecna ani docelowa nie jest kryterium przy przyjmowaniu na forum i z całą pewnością nikt się nią nie kierował podczas głosowania.
Weź pod uwagę, że każda z nas ma za sobą (i przy okazji również za swoją wagą i stanem zdrowia) swoją historię, której nie znasz, a która często usłana różami nie była, dlatego rzucanie takich niepopartych żadną wiedzą poza suchą cyferką komentarzy jest krzywdzące.
Każda z osób należących do forum ma swoje słabości, swoje kompleksy, swoją walkę. Jest to dla nas miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie, stąd selekcja.
Ja osobiście nie czułabym się dobrze na forum z osobą, dla której jestem tylko "człowiekiem z nadwagą chcącym mieć lekką niedowagę".
Poza sylwetką mam też uczucia.
Pozdrawiam cię serdecznie i życzę powodzenia w szukaniu miejsca z osobami bardziej dopasowanymi charakterologicznie.

Offline

#7 2020-08-02 18:24:52

tiredangel
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-07-26
Liczba postów: 4
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Rekrutacja

Ja nikogo nie oceniłam ze względu na cyfrę, przecież nawet nie napisałam nic złego o white. Chodzi mi o to że jest to niesprawiedliwe że wg was mam zbyt niezdrowe podejście do wagi skoro nie zostałam przyjęta a ktoś kto dąży do wagi o kilo wyżej już jest okej. I nie wiem skąd ten wywód że kazdy ma swoją historię ja nikogo nie oceniam ani nie miałam zamiaru, tym bardziej  i że sama mam wiele przejść za sobą. I skoro moja waga nie była kryterium dla którego nie zostałam przyjęta to co w takim razie? Teraz odwołujesz się do tego co napisałam już później, bo czuję się niesprawiedliwe potraktowana po prostu, ale jaki jest powód ogólnie nie potrafisz mi odpowiedzieć. I nie nie uważam że jesteś tylko człowiekiem który ma nadwagę i dąży do niedowagi, po prostu wy uznalyscie że jestem zbyt niezdrowa na to forum , tak więc uważam że to forum bardziej przeznaczone jest dla osób które chcą po prostu zrzucić trochę kilo niż pro Ana . Nie napisałam nic obraźliwego.

Wiadomość dodana po 10 min 20 s:
I ok być może to nie jest miejsce dla mnie. Ale mówienie o tym że czulybyscie się mniej bezpiecznie i oceniane przez mnie jest sporym nadużyciem bo nic w kwestionariuszu takiego nie napisałam a wręcz odwrotnie.

Offline

#8 2020-08-04 17:57:21

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja

Ale czy ktoś Ci napisał, że jesteś zbyt niezdrowa na to forum? Red już Ci wyjaśniła bardzo konkretnie, że przy przyjęciu na forum decyduje demokratyczne głosowanie, a każdy może mieć swoje powody za lub przeciw. Nikt nie napisał, że nie zostałaś przyjęta, bo chcesz ważyć za mało, więc nie wkładaj nam w usta czegoś, czego nie mówiliśmy. Były tu osoby z niższą wagą docelową niż Ty, były też ze zdecydowanie wyższą. To akurat nie ma tutaj za wiele do rzeczy, ale akurat swoim rzucaniem się o to, że nie dostałaś się na forum, udowodniłaś że dziewczyny miały intuicję i podjęły dobrą decyzję (ja nie głosowałam akurat) [sred])


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot