Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-08-01 21:01:41

Shūko
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-08-01
Liczba postów: 2
AndroidChrome 84.0.4147.105

Rekrutacja

1.Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Stosowałam kilka diet, między innymi ABC, AGD oraz głodówki które trwały max 4 dni bo rodzice zauważyli że nic nie jem..

2.Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam głodówki max 4 dni jak wyżej.
Uważam że głodówka raz na jakiś czas jest dobra bo oczyszcza organizm i uczucie po głodówce jest piękne i nie do opisania..

3.Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
pro-ana jest dla mnie wszystkim, mimo tego że długo nie byłam z aną, co jest według mnie błędem to nadal ciągnie mnie do niej, bo wiem że tylko z Aną osiągnę to czego chce. Dekalog trzeba przestrzegać i tyle w temacie.

4.Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Byłam w pro-mia, ale nie z wyboru..
Choroba mnie do tego 'zmusiła'
Osobiście nie polecam, bo psuje zęby i cerę.

5.Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni..
Moja dieta obecnie wygląda tak że jem co chce i ile chce ale od jutra (2.08.2020) zamierzam zastosować głodówkę kilkudniową i wiem że to rzucanie się na głęboką wodę ale wiem że dam radę bo od jakiegoś czasu pije kawę która serio pomaga na głód.
Kalorie jakie do tego czasu pochłaniałam to jakieś 3000/4000 kcal.. porażka..

6.Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 66
b) 72
c) 56
Mam 18 lat i 168/70 wzrostu

7.Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Tak jak dieta w ostatnim czasie czyli porażka ale zamierzam to zmienić po 2-3 dniach głodówki..

8.Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Byłam na kilku forach, ale z powodu nieobecności mnie wyrzucili..

9.Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Odchudzam się od 15 roku życia, na anę trafiłam właśnie jak miałam 15 lat..

10.Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Oczekuje wsparcia które również chętnie dam innym.
Chce być tu z wami żeby uzyskać wsparcie i również je dawać <3

11.Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)
Wolnego czasu mam dużo, jestem w stanie się udzielać, ale czasami mam problem z internetem, więc nie jestem w stanie określić czy udzielała bym się co 2-3 czy 4-6 dni..


12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?

Jestem tego świadoma, wiem że każdy zaczyna od zera i idzie coraz wyżej.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot