Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-08-03 23:10:57

Julka
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 3
AndroidChrome 84.0.4147.105

Kwestionariusz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Moja przygoda z odchudzaniem zaczyna się od diety ułożonej przez dietetyka, jednak nie trwała ona długo, ponieważ przynosiła małe efekty w długim czasie, dlatego też zaczęłam ograniczać z każdym dniem ilości posiłków a z czasem posiłki. Stosowałam różne diety z różnych stron pro ana, aczkolwiek, można powiedzieć że najdłużej wytrwałam obcinając co tydzień kalorie, najczęściej po 100. Najpierw z 1200 od dietetyka po 500 aż do 50 kalorii dziennie. Teraz po leczeniu szpitalnym i roku przerwy chce wrócić do tego i szukam wsparcia które z pewnością pozwoli mi "stanąć na nogi" i być kimś silnym, wspierać takich jak ja teraz.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam, ale wolę osobiście jeść te 10-15 kalorii dziennie niż faktyczne nic, bo bardzo źle się czuje, ciężko mi wytrwać ale teraz zrobię wszystko żeby wrócić do poprzedniej wagi

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Ruch pro ana jest dla mnie czymś ważnym, miejscem gdzie wszyscy mnie rozumieją, lub starają się rozumieć, drugą rodziną, schronieniem. Dekalog jako były zaawansowany motylek znam i uważam że jest potrzebny i każdy z nas powinien go znać.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nie będę nikogo oszukiwać, mam bulimię stwierdzoną  ale najczęściej wymiotuje będąc na dietach "motylkowych" żeby bilans był niższy, perfekcyjny, rzadziej po napadach obżarstwa, ale gdy się zdarzy takowy trzeba zaradzić i nie dopuścić do dodatkowych kilogramów na wadze.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Przymierzam się do diety, ale wiem że bez wsparcia nie dam rady na początek. Jem normalnie raczej, ale ograniczam ile mogę i ile jestem w stanie.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 70 kg
b) 90 kg
c) 55 kg
d) 45 kg
15 lat, 160

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Dużo spaceruje, ćwiczę tabate na kanale Moniki kołakowskiej, biegam oraz inne pojedyncze ćwiczenia.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Byłam ale nie na długo bo nie znalazłam tam tego czego oczekiwałam.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Odchudam się może od 5 lat, na pro ane 4 lat. W przybliżeniu.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Oczekuje wsparcia, motywacji, zrozumienia, fajnej atmosfery. Chce z wami być żeby wspierać innych i być wspierana żeby, tak jak mówiłam wrócić do tego życia za którym tęskniłam dzień w dzień uważając się nadal za motylka.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak, jestem w stanie.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę.
Rozumiem wszystko, każdemu należy się wsparcie i szacunek tym bardziej w takim miejscu. Razem przecież dążymy do swoich celów. Mam nadzieję, że po prostu się dostanę bo dla mnie jest to bardzo ważne, ważne żeby znowu czuć się tak wyjątkowo.

Offline

#2 2020-08-04 17:51:25

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

Niestety nie zostałaś przyjęta.


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

#3 2020-08-04 23:41:30

Julka
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 3
AndroidChrome 84.0.4147.111

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

Dlaczego?

Offline

#4 2020-08-05 00:52:57

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

Ponieważ w głosowaniu dostałaś więcej głosów na nie niż na tak. Rekrutację przegłosowujemy demokratycznie.


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

#5 2020-08-05 11:36:44

Julka
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 3
AndroidChrome 84.0.4147.111

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

Czyli już nic nie mogę zrobić żeby zostać przyjęta? [dblpt](

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot