Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-09-27 09:55:08

Green
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-09-26
Liczba postów: 3
WindowsChrome 85.0.4183.121

kwestionariusz Green

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak, z bardziej przyziemnych diet to od maja jestem pescowegetarianką, z motylkowych to regularnie od kilku lat co kika miesięcy robię Apple Detox, ukończyłam dietę ABC w kwietniu tego roku, Healthy Skinny Girl Diet dwa razy, w listopadzie 2019 i w czerwcu tego roku.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam, czasami stosuję - nie jest to najzdrowszy sposób chudnięcia, ale szybki i satysfakcjonujący. Moje głodówki trwają maksymalnie 2 dni, nie robię 10-dniowych jak część dojrzałych już Motyli.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Jest, najprościej mówiąc, drogą do bycia chudą i perfekcyjną. Mam swoje zasady, nie popieram części punktów z dekalogu - "Bycie chudą jest ważniejsze niż bycie zdrową"? Nie, chudż można być tylko, jak jest się żywym. Również waga nie zawsze jest wyznacznikiem - czasem jest ona blokadą, nie chce pokazywać niższej wagi mimo głodówek i treningów, a to tylko dlatego, że rośnie nam masa mięśniowa. Wolę mieć własne reguły chudnięcia, oczywiście częściowo zaczerpnięte z dekalogu.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Sama nigdy nie wywoływałam wymiotów, jednak rzygałam jak miałam odruch wymiotny po napadzie (na szczęście mi się zdarza). Obrzeranie się a potem wymiotowanie jest lekką oznaką braku silnej woli - nie potrafisz się powstrzymać od jedzenia.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Nie jestem na żadnej diecie, zamierzam ograniczyć kalorie do 600 dziennie od tego tygodnia przez kolejne 2 - zobaczę, jak to wyjdzie. Przyznam się szczerze, że kalorii nie liczyłam już od dłuższego czasu, podam jednak jadłospis.
Przedwczoraj: chleb ziarnisty 1 kromka, kasza manna 100g, bułeczka Panini, 100g pomidorów.
Wczoraj: jajecznica 100g, makaron ze śmietaną 120g, z 2 garści orzechów.


6. Jaka jest Twoja waga:
a) obecna: 58kg
b) najwyższa: 64kg
c) najniższa: 53kg
d) docelowa: jak najmniej, "nigdy nie jestem zbyt chuda" - na ten moment 45kg.

Ile masz lat i ile masz wzrostu?
16 lat, 170cm.

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Trenuję pływanie, w domu robię treningi siłowe na brzuch, wyszczuplanie ud, rozciągam się. W okresie zimowym jeżdżę w każdej wolnej chwili z trenerem na nartach, sportowo.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Tak, jednak ostatnimi czasy moje forum jest mało aktywne, piszę tam od miesiąca praktycznie tylko ja, szukałam więc czegoś nowego.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Od 13. roku życia miałam problemy z samooceną, na pro-anę trafiłam też około tamtego czasu, jednak jeszcze nie zamierzałam się odchudzać. Miałam jakiś chwilowy epizod na jesieni 2019, jednak przez święta wszystko zapuściłam. Dopiero pół roku temu, kiedy zaczęto określać mnie mianem "kształtnej", "krągłej" wzięłam się za siebie, zarejestrowałam się na innym forum i zrzuciłam 8kg. Ostatnio przytyłam 2 przez brak aktywności fizycznej, ale obiecuję, że się poprawię.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chciałabym porad, wsparcia, a także pewnego rodzaju motywacji - świadomości, że jak przytyję to bedę musiała się przed Wami przyznać, a także, że dostanę pochwałę jeżeli osiągnę niską wagę.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Mam dużo czasu na forum, mogę udzielać sie nawet codziennie - to nie zajmuje dużo, złapię laptopa, poklepę coś przez pół godziny przed snem.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Oczywiście, na poprzednim forum było tak samo, był chłopak na 10-20-dniowych głodówkach oraz dziweczyny z limitem 1000kcal - nie przeszkadzało nam to, wspieraliśmy się wszyscy.

Offline

#2 2020-09-28 23:32:42

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
WindowsChrome 85.0.4183.121

Odp: kwestionariusz Green

"Moje głodówki trwają maksymalnie 2 dni, nie robię 10-dniowych jak część dojrzałych już Motyli" - nie uważasz, że ten komentarz jest oceniający? No i sama siebie okrzyknęłaś dojrzałą, czego w zasadzie dojrzali ludzie nie robią [dblpt]P


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

#3 2020-09-29 16:10:13

Green
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-09-26
Liczba postów: 3
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: kwestionariusz Green

Przepraszam, trochę niejasno się wyraziłam, nie to miałam na myśli. Chciałam zaznaczyć, że ja sama robię 2-dniowe głodówki, a niektóre Motyle siedziące w tym trochę dłużej robią właśnie 10-dniowe, czego im zresztą zazdroszczę bo sama chciałabym umieć tyle wytrzymać. Jeszcse raz przepraszam za to nieporozumienie.

Offline

#4 2020-09-29 22:10:42

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: kwestionariusz Green

Spoko, nie przepraszaj, przecież nie zrobiłaś nic złego [sred])


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

#5 2020-10-05 19:36:24

Green
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-09-26
Liczba postów: 3
WindowsChrome 85.0.4183.121

Odp: kwestionariusz Green

Hej, jakaś decyzja?  [dblpt]huh[dblpt]

Offline

#6 2020-10-07 00:46:53

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: kwestionariusz Green

Niestety nie zostałaś przyjęta.


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot