Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-10-05 00:19:59

Summertime Sadness
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-10-04
Liczba postów: 2
AndroidChrome 85.0.4183.127

Kiss me hard before you go: rekrutacja Summertime Sadness

KWESTIONARIUSZ REKRUTACYJNY

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak. Mnostwo. Zawsze bylam fanem liczenia kalorii i rezygnowania z grup produktow. Glodowki tez lubilam, dopoki nie zaczelam miec problemow z bulimia, ale ten rozdzial juz jest zamkniety. Przepracowalam to i juz nigdy nie wroce do rzygania.
Znam mnostwo diet, te klasyczne- ABC, Galaxy, Giovanni's, AIT, czy Alice's diet. No i te bardziej hipsterskie jak np. teczowa czy karciana. Musialabym poszperac w pamieci. Kiedys wyszukiwaniw diet to byl moj konik.
2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Tak, ale z tym trzeba bardzo uwazac. Pamietam ze po dlugiej glodowce tracilam czucie w palcach, bylo mi ciagle zimno, bylam najpierw senna, a potem czulam sie euforycznie. Detox raz na jakis czas jest ok, ale bez przeginania.
3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Znam Pro Ane juz bardzo dlugo. Zawsze wsrod dziewczyn na forach czulam sie swobodnie, mialam poczucie akceptacji, cieszylam sie ze moge szczerze z kims porozmawiac, ze moge sie otworzyc, ze ktos mnie rozumie, wspiera, Tesknie za tym. W rzeczywistym swiecie jestem bardzo samotna i zakompleksiona.
Dekalog to bzdura.
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nie. Nie. Nie. Precz.
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Narazie staram sie uspokoic. Stres. Zmeczenie. Brak czasu na cokolwiek. Zycie mocno dalo mi po glowie.
Do tej pory 2 roslinne posilki dziennie i do 250ml mleka. Zaczynam Alice's Diet. To jest moj Nemesis. Nigdy do tej pory nie udalo mi sie pokonac tej diety, a teraz czuje ze to jest ten moment. Ze jestem na tyle silna ze uda mi sie.
Jadlospis mam raczej monotonny
Rano: kawa z mlekiem
Obiad: zupa (jarzynowa, pomidorowa, bulion), czasem z dodatkiem ryzu.
Podwieczorek: salad (np.sałata, pomidor, pestki dyni)
6. Jaka jest Twoja waga:
Obecna- ok.65kg (nie mam wagi. Zamawiam od razu po wyplacie)
Najwyższa- 85kg
Najniższa- 50kg
Docelowa- marze o powrocie do 50kg, ale nie chce az tak wybiegac w przyszlosc. Najpierw chce zobaczyc "5" z przodu.
Ile masz lat i ile masz wzrostu?- 28lat i 175cm
7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Generalnie przynajmniej 60min aktywnosci dziennie. Roznej. Cwicze z agrafka, gimnastykuje sie, zawsze lubilam tez maszerowac.
8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Bylam. Tamte fora juz nie istnieja. Aplikuje teraz tylko do Was.
9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
W suuuuuuumie to bedzie juz jakies 12lat. Ale nie myslcie ze od 12 lat sie odchudzam i nic z tego nie wynika : D Przez rozne zawirowania zyciowe, raz waga szla w dol a raz w gore. Potrafie sie pozadnie wziac za siebie. Teraz jestem zdeterminowana.
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Napisalam o tym troche juz w pkt.3. Jestem bardzo samotnym czlowiekiem. Dobija mnie to. Szukam bratnich dusz. Od siebie tez moge cos dac- zaangazowanie, wsparcie, pomoc...
11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak. Nocami gdy nie spie. Bo kiepsko sypiam.
12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak. Oczywiscie.

Offline

#2 2020-10-05 02:44:17

alex101967
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-10-05
Liczba postów: 1
Wiek: 19
Obecnie kg/BMI: 66
Najmniej kg/BMI: 57
Najwięcej kg/BMI: 79
Docelowo kg/BMI: 53
Wzrost: 178
WindowsChrome 85.0.4183.121

Odp: Kiss me hard before you go: rekrutacja Summertime Sadness

[dblpt])

Offline

#3 2020-10-06 21:04:35

Summertime Sadness
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-10-04
Liczba postów: 2
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: Kiss me hard before you go: rekrutacja Summertime Sadness

Znalazlam aktywne forum, wiec rezygnuje z rekrutacji u was. Czesc.

Offline

#4 2020-10-07 00:52:24

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: Kiss me hard before you go: rekrutacja Summertime Sadness

No dzięki za info, cześć.


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot