Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-10-21 12:17:51

DarkyPersonen
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-10-21
Liczba postów: 1
AndroidChrome 86.0.4240.99

kwestionariusz

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak, ABC, lecz był to chwilowy epizod. Bardziej polegalam na swoim, hm, planie, jeżeli tak można to nazwać [czyt. kawa, jakaś sałata, rzodkiewka, jabłko, i okazjonalnie pół kromki chleba razowego]




2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Tak, stosowałam 3 razy i uwielbiam to uczucie, uczucie lekkości, ale później zazwyczaj miałam napady, potrafiłam rzucić się na jedzenie i wciągnąć 5 czekolad, obiad i tak naprzemiennie przez trzy dni.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Pro-ana to styl życia silnych osób które wiedzą czego chcą, a moim marzeniem jest mieć choć w 1/4 tak silną wolę. Dekalog... hm, potrafię wyrecytować go z pamięci, zgadzam się z nim. Jeżeli cos jest 'kontrowersyjne' lecz działa, oznacza to że jest prawdziwe.




4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Znam się z Mią, trochę mniej niż z Aną, lecz przez pewien okres czasu mi towarzyszyła. Każdy sam dobiera sobie przyjaciół, a do samej Mii nie mam nic.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.

Mam ochotę się teraz zabić. Przez ostatnie 2 miesiące ograniczyłam kalorie do 350 dziennie i zawsze udawało mi się wytrzymać. Schudłam 10 kg. Miałam ślicznie zarysowane obojczyki i żebra też zaczęły wystawać. ALE KURDE MUSIALAM WSZYŚCIUTKO ZEPSUC, JAK ZAWSZE!! Tydzień obżerania się po 8 tyś kalorii dziennie i xaprzepascilam swoją szansę. Błagam tylko żeby Ana do mnie wróciła. Wszystko przez moich rodziców, każą mi jeść, dużo, cały czas, boli mnie brzuch, widzę w sobie słonia który ciągle tylko je i je...




6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) obecna 57.5 kg
b) najwyższa 61 kg
c) najniższa  49 kg
d) docelowa 44 kg
Mam 15 lat i 167 wzrostu
BMI 20




7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Staram się ćwiczyć 30-2 h dziennie, zazwyczaj są to treningi z Chloe ting i Moniką Kołakowską.




8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?


Odchudzam się od roku, ale tylko Ana dała mi to czego potrzebowałam. Na pro-anę trafiłam przeglądając stare zeszyty babci i mamy, były tam zapisy tego co jadły i cytaty oraz część dekalogu. Postanowiłam być godna należenia do szczupłej rodziny, której przyjaciółka zawsze była Ana, nie chce widzieć zawiedzionego spojrzenia mojej matki, chce być wystarczająca



10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chce pomocy w zaczęciu, chcę pocieszenia, chce wskazówek jak unikać jedzenia, chce gdzieś pasować

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Mam dużo czasu i z wielką przyjemnością będę się udzielać na forum




12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Jestem tego świadoma, ale żyjemy już w tak zdemoralizowanym społeczeństwie, że nic mnie nie zdziwi. Każdy dźwiga własne problemy, każdy ma inne powody i potrzeby, ale wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy równe prawa. Akceptuję wszystko, każdego, bez nawet najmniejszego wyjątku

Offline

#2 2020-10-21 13:44:51

cerasus
Imago
Dołączył: 2019-02-19
Liczba postów: 670
Wiek: 21
Obecnie kg/BMI: 55.x
Najmniej kg/BMI: 54
Najwięcej kg/BMI: 86
Docelowo kg/BMI: 4?
Wzrost: 169
WindowsChrome 86.0.4240.75

Odp: kwestionariusz

Anoreksja to nie jest żadna przyjaciółka rodziny tylko ciężka choroba.
Pogadaj z mamą o tym, jak się czujesz, na pewno nie chce, żebyś miała niezdrowe relacje z jedzeniem.
Jesteś młoda i potrzebujesz o wiele więcej kalorii niż 350; więcej kalorii pali sam mózg każdego dnia, a przecież na pewno chodzisz do szkoły i potrzebujesz energii, by się uczyć.
Jeśli problemy z jedzeniem się utrzymają, zasięgnij porady dietetyka lub najlepiej psychodietetyka.
Powodzenia!

Offline

#3 2021-11-22 05:26:10

Magda lat29
Gość
AndroidChrome 94.0.4606.61

Odp: kwestionariusz

Witam jestem zdecydowanie za gruba przez pobyt w szpitalu i te cholerne leki cale szczęście juz to gówno odstawilam.Nie moge ba siebie patrzec mam problemy i komplexy.Mam166cm wzrostu a waze az 76kg to jest tragedia chce wazyc 37.Prawie nic nie jem od ok.3tyg jem tylko 500k.cal i regularnie przyjmuje calominal musze tez kupic liporedium jak pozbyć się tej cholernej wagi pomozcie

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot