Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-10-30 11:13:33

Yuki666
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-10-29
Liczba postów: 1
WindowsChrome 86.0.4240.111

Kwestionariusz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Na obecną chwilę nie, ale zamierzam stosować dietę Fairytale, ale czekam do poniedziałku bo od wtedy ona się zaczyna. Zawsze stosuje swoje plany diet, ale czuję, że mi nie pomagają więc postanawiam zmienić trochę swoją taktykę i stosować się do ułożonych już diet.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Moja najdłuższa głodówka to 24h. Więcej jest ciężej bo rodzice pilnują często i jak są w domu to mamy rodzinny obiad, więc ciężko utrzymać głodówkę dłużej. Uważam, że powinno się ją stosować max.1-2 dni w tygodniu, no bo organizm potrzebuję witamin i trzeba coś przekąsić by dodać sobie choć trochę energii i witamin.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Nie jestem w stanie dużo o tym powiedzieć, bo nie nadaje się do takich rzeczy, ale myślę, że ruch pro-ana dla mnie to grupa, która pomaga i motywuje w dalszym dążeniu do celu, wspomaga osoby, które pragną schudnąć i daje im nadzieje na osiągnięcie wymarzonych celów. Ogólnie dla mnie ruch pro-ana to jest już mój styl życia i staram się go nie zmieniać. Dzięki temu czuję się bardziej spełniona i czuję, że mi pomaga. A co do dekalogu to zgadzam się z nim w 100%, staram się go nauczyć na pamiętać, bo nie zawsze mam okazję zajrzeć do niego by się zmotywować i nie poddać.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nie mam ani trochę złego do pro-mii, sama nie raz próbowałam zwymiotować to co zjadłam, lecz jednak zrozumiałam, że wymiotowanie jest ciężkie i nie nadaje się do tego. Już więcej nie próbowałam, bo już wiem, że wymiotowanie w jakiś sposób szkodzi. Ogólnie to nie mam nic do tego i jak najbardziej wspieram osoby z ruchu pro-mii.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Obecnie nie przekraczam 350kcal. Staram się zjadać śniadania i jeden dodatkowy posiłek. Pije bardzo dużo wody min. 2 litry dziennie. Zamierzam przejść na dietę Fairytale, bo uważam, że to jest jedyna jak na razie dieta, którą będę w stanie utrzymać. Ostatnio moje posiłki nie przekroczyły 300kcal. Najczęściej na śniadania zjadam pół jabłka, a na obiad pół przygotowanego przez moją mamę, oczywiście są zdrowe, niskokaloryczne, ale mój żołądek przyzwyczaił się do zjadania mniejszych porcji, więc nie jestem w stanie zjadać całych. Czasami coś tam zjem wieczorem przed 18, by rodzice widzieli, że coś jem.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
Obecnie moja waga wynosi 62kg, najwyższa 74kg, najniższa 60kg, docelowa 50kg. Mam 14 lat i 173 wzrostu.

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Staram się codziennie ćwiczyć z filmikami na internecie, codziennie jeżdże na rowerze stacjonarnym gdy rodzice nie wiedzą. Codziennie pod wieczór chodzę na min.25 minutowe spacery z mamą dla ruchu. Między przerwami podczas lekcji online staram się rozgrzać mięśnie.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Powiedzmy, że nie. Starałam się dołączyć, lecz nie przyjęli mnie.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Od prawie pół roku, z pro-aną jestem 3 miesiące, ale dużo mi jak na razie pomogła.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chce znaleźć trochę motywacji i nabyć większej wiedzy na temat jak jeść, itp.. Chce dowiedzieć się jak ukrywać przed rodzicami nie jedzenie, gdy pilnują. Chce być na tym forum, ponieważ chce wspierać inne osoby i sama zyskać trochę motywacji.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak, jestem w stanie być aktywna. Najczęściej to tak po południu, tylko nie w niedziele, bo mam zakaz na elektronikę :/

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak, jestem tego wszystkiego świadoma. I będę starała się wspierać inne osoby z każdym stopniu.

Offline

#2 2020-10-30 21:48:48

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

Niestety nie zostałaś przyjęta.


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot