Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-11-08 03:54:33

kwiatynaciele
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-11-08
Liczba postów: 2
WindowsChrome 86.0.4240.183

Formularz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak stosowałam dziety. Były one różne od tych „zdrowych” do tych drastyczniejszych, które w większości kończyły się napadem. Stosowałam diety SGD, HSGD, dietę baletnicy.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam. W większości kończyły się napadem. Zdarzyły mi się głodówki, które były „karą” za przekroczenie limitu. Obecnie już ich nie robie od bardzooo długiego czasu.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Pro-ana jest dla mnie ruchem, który pomaga dążyć do perfekcji. Wiem, że pomoże mi także w samokontroli. Z dekalogiem się nie zgadzam.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Przez krótki czas byłam pro-mia, wymęczyło mnie to strasznie, a efektów nie było.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Obecna dieta to ograniczenie kcal do 1000.
(06/11)
jabłko, kluski na parze, sos truskawkowy, bułka, sałatka, płatki z mlekiem, kostka czekolady mlecznej-1058kcal
(07/11)
Chleb, papryka, zupa ogórkowa, pizza, makowiec- 1022kcal


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
(Nie posiadam obecnie wagi, bo mi się popsuła)
a) 60 (+-)
b) 74
c) 51
d) 55
Mam 18 lat i 168 wzrostu.


7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Nienawidzę ćwiczyć. Od trzech dni ćwiczę w domu jogę. Lubię za to wychodzić na spacery, jeździć rowerem, na rolkach, desce.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Na razie jeszcze na nim jestem, ale się rozpada i boję się, że bez forum stracę to nad czym pracowałam już ponad miesiąc.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Obecnie moje odchudzanie trwa ponad miesiąc. Na pro-anę trafiłam już 6 lat temu. Byłam z nią kilka tygodni po czym zapominałam i wracałam do opychania się jedzeniem.


10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Boję się, że bez forum i ludzi na nim stracę to nad czym pracowałam. Zawsze jest to jakieś wsparcie. Jest to też bezpieczniejszy sposób na zapisywanie bilansów (pisałam kiedyś w zeszycie, ale raz siostra chciała zobaczyć co w nim pisze i bardzo się wtedy wystraszyłam, że ktoś dowie się o moim małym sekrecie). Na forum znajdę zapewne dużo inspiracji i motywacji do dalszej walki w dążeniu do celu.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak, na poprzednim forum udzielałam się codziennie (z kilkoma wyjątkami, gdy nie miałam czasu)

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak jestem tego świadoma

Offline

#2 2021-12-18 00:06:54

may
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
500 kcal dziennie, poza tym mysle ze po prostu restrykcja i glodowki
2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
stosowalam i stosuje jak moge, jestem pod nadzorem
3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
jest to ruch ktory moze mi pomoc w osiagnieciu czegos czego zawsze chcialam
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
bradxo mevzoave ale w moim przypadku skuteczne
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
ograniczam do 500 kcal
sniadanie dwa nalesniki 202 kcal
makaron konjav z tofu 150 kcal

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
(Nie posiadam obecnie wagi, bo mi się popsuła) 
a) 42
b) 52
c) 39
d) 36
Mam 18 lat i 173 wzrostu.

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
nie lubie cwiczyc ale kiedys tamczylam wiec jestem dosyc wyslortowana ale przez ane trovhe przepadlo. pomimo to coszinnie intensywnie cwicze. intensywne cwiczenia ale krotko
8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
nie
9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
ok pol roku
dawno dawno

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
nie chce sie zaniefbac chce dazyc do swojego celu i w chwilach zalamania miec powod by kontynuowac

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
mysle ze moge nawrt kilka razy dziennie
12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
tak

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot