Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-12-07 23:04:33

thinvanillaa4
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-12-07
Liczba postów: 2
AndroidChrome 83.0.4103.106

Formulasz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
- Stosowałam mnóstwo jak i stosuje teraz, głównie przeszłam przez skinny girl diet, HSGD i Giovanis's 30. Zdażylam tez juz zaliczyć wszelkie diety tzw. Kpop idoli.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
- Srosowałam, mój obecny rekord wynosi 5 dni. Moim zdaniem jest to sprawa indywidualna, ja osobiście lubię się czasem oczyszczać w ten sposób albo po prostu poczuć głód.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
-- Życiem, perfekcją ale też wzajemnym zrozumieniem i wsparciem wszystkich motylków. Dekalog jest dla mnie ważny, są w nim zawarte zasady których strąk się trzymać : Chcesz być chuda nie możesz jeść.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
- Nie jest to perfekcja, raczej słabość ale sama dużo wymiotuje i nie umiem sie powstrzymywać. Mam nieoficjalną jakby bulimię z która byłam u psychologa ale nie wiele jakby to dało. Generalnie to moja słabość dlatego wlasnie potrzebuje wsparcia ale również chciałaby wesprzeć inne motylki z tym problemem.


5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
- Moja dieta to pomieszanie zdrowego odzywiania z jak najmniejszą kalorycznością. Nie jem chleba, zamienilam go na chrupkie pieczywo, nie jem mięsa jestem wege.
Sobota : 2 kroniki chruokiego pieczywa + plaster sera bez laktozy + kilka plasterkow ogórka + 5 pomidorkow koktajlowych
Gulasz z tofu
3 Kiełbaski sojowe (40 kcal jedna) + pieczywo chrupie + 5 pomidorkow koktajlowych
Niedziela : sniadanie jak w sobote, gulasz z tofu 170 kcal porcja, 4 kiełbaski sojowe + plaster sera bez laktozy (67 kcal) + kilka plasterkow pomidora i ogórka.
Poniedziałek : bez śniadania + pieczywo chrupkie ½ plastra sera bez laktozy + 4 pomidorki koktajlowe + mandarynka i banan + wyjątkowo 2 tosty z serem.


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) nie jestem pewna rodzice zabrali mi wagę ale jakieś 3-4 tygodnie temu to była 58 kg
b) 68kg
c)54 kg
d) 45 kg ♡

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
- Codziennie ciwcze raz na nogi raz na brzuch, dodatkowo dwa razy w tygodniu uczęszczam na pole dance.


8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
- Niestety nie, ale przy okzazji powiem, że prowadze bloga na tumbrl thin-vanillaa4 jeśli ktoś chciałby zajrzeć. c:


9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Jestem w pro anie od 5 lat, trafiłam na nią w 3 gimnazjum kiedy slyszalam ze schudlam wymiotujac i zapewne wtedy mnie to urzekło. Dlatego tez dużo wymiotuje, juz mi tak zostało...


10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
- Wsparcie przedewszystkim i pomoc tego oczekuje i to samo chce wnieść. Chce tu być ponieważ ze wszystkich aktywnych forum tutaj czuje prawdziwą więź i wsparcie którego potrzebuje.


11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
- Jestem do dyspozycji praktycznie o każdej porze nie licząc treningów, uwielbiam pomagać i nie zanuedbują swoich obowiązków.


12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
- Jestem w pewnym sensie doswiadczonym motylkiem, miałam swoje wzloty i upadki i wiem, ze nikt nie jest idealny a do tej perfekcjj Każdy z nas tutaj dąży. Jestem otwarta na nowe znajmosci, bo nie ważne kim jesteś w tym świecie jesteśmy rodziną.

Ostatnio edytowany przez thinvanillaa4 (2020-12-07 23:11:03)

Offline

#2 2020-12-12 00:15:59

Motylekany1234567890
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formulasz rekrutacyjny

1. Stosowałam mnóstwo między innymi skinny jeans i diete baletnicy
2. Mój rekord to 4 dni. Lubię to nie mniej jednak jest to dla mnie trudne
3. Spełnieniem marzeń, dążeniem do celu. Rzeczą ktora sprawi ze wreszcie będę szczęśliwa.. wyjątkowa.. chuda..
4. Zalezy od dnia zdążą mi się utrzymać bilans 200-800 kcal ale są dni w ktr cały dzień zwracam jedzonko
5. Dzis - kawa latte + kawa cappuccino + 1 jabłko zupa ogórkowa i mandarynka = 634 kcal
Wczoraj cały dzień zwracałam jedzenie zjadłam za dużo..
6. A) Obecna 58 kg
B) 65
C) 45..
D) 45:)
15 lat 167 wzrostu
7. Trenuje piłkę ręczna 3 razy tyg oraz pływanie 3 razy w tyg, biegam po 10 km co drugi dzień łun codziennie..
I cwicze ogólnie z yt ćwiczenia na spalenie tłuszczu
8. Grupka na mes i jestem na niej ale akt spadła [dblpt][slash]/
9. Od 2 lat
10. Liczy się motywacja chce jak najszybciej schudnąć potrzebuje osoby ktora ustali mi ile mam kcal jesc i będzie mi zabraniać jesc, potrzebuje wsparcia a przy okazji chce je dać innym z tym samym problemem..
11. Tak spokojnie mogę nawet codziennie [dblpt])
12. Tak siedze juz w tym pare lat i wiem w co się pakuje.
Dziękuje, i mam nadzieje ze dacie mi szanse..

#3 2020-12-12 11:38:10

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Formulasz rekrutacyjny

Niestety nie dostałaś się na forum.


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

#4 2020-12-12 21:24:16

thinvanillaa4
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-12-07
Liczba postów: 2
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Formulasz rekrutacyjny

Chwila ja czy @Motylekany1234567890 ?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot