Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-12-13 22:33:36

Kara
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-12-13
Liczba postów: 2
WindowsChrome 87.0.4280.88

Formularz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Kiedyś bezmyślnie próbowałam się głodować nie posiadając żadnej wiedzy i wsparcia. patrzyłam tylko na kalorie i robilam glupoty np zamiast wypic kawe i zjeść sałatke z np ogórgiem, no jednym slowem zrobic sobie jakkolwiek malutkie posiłki wolałam zjeść czekolade i na tym zakończyć dzien. No po prostu. Bezmyslne patrzenie tylko na kalorie a nie na jakość

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Uważam, że warto raz w tygodniu zrobic glodowke i pic tylko wode, aby oczyścic organizm. Tak to głodówki tygodniowe lub dluzsze mysle ze są bezcelowe.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Jeszcze nie wiem, wszystko okaże sie z czasem. Co do dekalogu z niektorymi rzeczami sie zgadzam z innymi nie

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nigdy nie potrafiłam wymiotowac, wiec nie mam zdania

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
W sumie ostatnio nie wychodze z łóżka i jem normalnie, dziś wypilam na sniadanie kakao i zjadlam gruszke, potem zjadlam 2 nalesniki z serem i wypiłam kawe. Wczoraj zjadlam makaron z serem, wypilam kawe i zrobilam sobnie płatki. Jedzenie jest u mni bardzo chaotyczne i nieplanowane. Zwlaszcza ostatnio kiedy zaczelam jesc z nudow. Chce to zmienic

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 62 kg b) 63 kg c) 53 kg d) 45-50 kg Mam 16 lat i okolo 162 cm  wzrostu, no moze pare cm więcej.

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
zaczynam codzienne ćwiczenia, ostatnio mocno sie obijałam

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie przez dłuzszy czas

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Kiedys probowalam, teraz do tego wracam

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chce wsparcie i rady od osób, które bardziej znają sie w tym temacie.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Myśle ze tak, nie mam zbyt wiele znajomych wiec nigdzie nie wychodze. Jestem w klasie graficznej, wiec duzo czasu spedzam przed ekranem

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Oczywiście!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot