Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-12-15 13:30:11

Wiktoria_914
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-12-15
Liczba postów: 2
WindowsChrome 87.0.4280.66

formularz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak, stosowałam już wszystkie możliwe diety, od tych super "zdrowych" do głodówek.


2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Tak stosowałam. Wiem, że nie jest to super "zdrowe", ale ja inaczej nie umiem.


3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Jest dużym wsparciem w dążeniu do wymarzonej sylwetki i zbiorem osób, które myślą i czują to samo, co ja. Co do dekalogu, uważam, że każdy powinien dostosować go do siebie, nie każdemu wszystko musi odpowiadać w 100% i każdy może potrzebować innego tempa itd.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Ja osobiście nigdy nie prowokowałam wymiotów, bo po prostu nie potrafię, ale jeśli ktoś chce, to jego osobista sprawa. Gdybym potrafiła, też na pewno bym to kilkakrotnie zrobiła.


5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Odchudzałąm się z pro-aną przez jakieś 5 lat. Potem. nie wiem czemu, dałąm spokój, przytyłam. Myślałam, że bez tego będę szczęśliwa, ale okazało się, że jest dużo gorzej, więć wracam do diet i podjęłam decyzję, że chcę do tego wrócić, że byłam wtedy szczęśliwsza. Nie wiem, co jadłąm w ostatnich dniach, były to zupełnie normlane rzeczy, jak każdy człowie i nie chcę juz dłużej tak żyć.


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
obecna- 73kg
najwyższa- ok 80kg
najniższa- ok 60kg
docelowa- 45 kg
Za miesiąc kończę 20 lat, mam 174 cm wzrostu


7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Aktualnie nie


8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Byłam na wielu grupach, ale kiedy postanowiłam z tym skończyć, wszystkie opuściłam.


9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Trafiłam przez przypadek szukając diet w internecie. Odchudzam się od około 5 lat.


10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chcę wsparcia, chcę widzieć, że innym się udaje, bardzo mnie to motywuje. /Chcę mieć kontakt z osobami, które czują to co ja.


11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Studiuję i mam więcej wolnego czasu niż bym chciałą, więc tak.


12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot