Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-12-19 00:30:27

Eszen
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-12-18
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Formularz Eszen

Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Można powiedzieć ze przez ostatni rok wprowadziłam znaczne restrykcje wahające się między 800-1000 kcal, jednak od jesieni ze względu na sposobu ucieczki od problemów zeszłam do max 400-500 kcal. Od czasu kiedy moja waga osiągnęła najmniejszą wartość i chcąc nie chcąc musiałam poddać się leczeniu aktualnie jadłam ok. 2000 kcal, jednak nie jestem w stanie dobrze się czuć sama ze sobą, stąd chce wrócić na swój tor.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
W okresie najgorszego samopoczucia stosowałam. Moje zdanie na ich temat jest bardziej negatywne niż pozytywne i nigdy bym nie poleciła ich nikomu, jednak w razie całkowitego rozbicia wiem że w moim przypadku potrafią pomóc.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Formą wsparcia i zaakceptowania własnego toku myślenia. A co do dekalogu to zawsze będę uważała to za zbyt wielkie słowo do określenia zasad, jednak poniekąd moc płynąca z ich treści jest w stanie to uzasadnić haha.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Ciężkie pytanie. Generalnie wychodzę z założenia ze nie mi oceniać czyjś wybór, ale w obecnej sytuacji kiedy poznałam zjawisko napadu obżarstwa i rytułałów oczyszczania, jest mi bardzo przykro na myśl tej grupy.
Takie zachowanie jest przejawem ogromnej bezsilności i braku zgody z samym sobą i właśnie stąd mój nieprzychylny stosunek.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Eh.
Obecnie jestem po tygodniu praktycznie ciągłego obżarstwa i może pozwolę sobie nie rozpisywać się na ten temat żeby uniknąć zbędnych triggerów. Właśnie z ich powodu chce na nowo dołączyć do forum i się jakoś pozbierać do kupy.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a)48 b)63 c)40 d)44-45 Mam 17 lat i 168 cm:)

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Chodzę na jogę, biegam 2 razy w tygodniu, czasem jakaś tabata i inne jutubowe trenerki.
Generalnie to staram się ruszać, jeśli już nie mam siły to nie zmuszam się ale zawsze próbuje poruszać się na pieszo wiec przynajmniej taka forma aktywności wleci.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Byłam ale z powodu braku aktywności z powodu wyjazdu dostałam bana, potem już nie reaktywowałam konta.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Długa historia. Zawsze od 12 roku życia zawsze gdzieś za mną chodziła, ale apogeum mojej przygody trwa od równiutkiego roku (święta i te sprawy)

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Tak jak już mówiłam powyżej potrzebuje wejść z powrotem na dobry tor, a liczę ze uzyskując wsparcie i sama je dając jak najbardziej mogłabym to zrobić.


11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Nie zawsze nim dysponuje i nie chciałabym się zmuszać do udzielania się, ale będę się starać dbać o regularność (w końcu o to chodzi w tym wszystkim co hah)

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o
różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Jak najbardziej to rozumiem, sama oczekuje wolności wypowiedzi;)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot