Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-12-21 19:40:04

Morgana
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-12-21
Liczba postów: 2
WindowsChrome 87.0.4280.88

Kwestionariusz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?

Próbowałam głodówek i przez długi czas miałam ortoreksje, ale cały czas nie byłam z siebie wystarczająco zadowolona.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Nie mam zamiaru nikogo krytykować, sama też je stosuję raz na jakiś czas, żeby po prostu poczuć się lżej i podnieść się na duchu

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?

Nie do końca wyznaję ten dekalog, wydaje mi się zbyt patetyczny, mam swoje zasady

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?

To pytanie o którym długo myślałam, ponieważ kiedyś marzyłam o tym, żeby się zmusić do tego, ale nigdy nie byłam wystarczająco silna.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.

Niestety, ale od roku zaczęłam się kompulsywnie objadać, wstyd mi podawać tu liczby, bo to aż obrzydliwe. Chciałabym zacząć od nowa.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?

19 lat, 169 cm wzrostu, aktualnie ponad 70 kg, najwyższa to ta teraźniejsza, najmniejsza 59, a docelowa to 56

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?

Chodzę teraz jedynie na spacery.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?

Nie, to moje pierwsze wołanie o pomoc

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?

Połowę życia zajmuje mi odchudzanie, teraz poznałam dziewczynę, która bardzo mnie zainspirowała, dlatego szukam forum i dlatego tu aplikuje

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?

Szukam wsparcia, porad i osoby, z którą będę mogła rozmawiać i wzajemnie się motywować

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?

Oczywiście, nie ma z tym żadnego problemu.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?

Tak, to oczywiste dla mnie.

Offline

#2 2020-12-29 01:32:54

AriaN
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Stosowałam głodówki i dietę 1000kcal.
2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Tak, stosowałam. Jestem jak najbardziej za.
3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Bardzo się z nim utożsamiam, mam wrażenie że opisuje mnie.
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Uważam, że każdy ma prawo wyboru.
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Ostatni bilans 650kcal, dzisiaj zaczęłam głodówkę.
6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 53kg b) 55kg c) 45kg d) 43kg 22 lata, 160cm
7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Chodzę teraz jedynie na spacery, jestem po artroskopii kolana, nie mogę nic więcej robić.
8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie, to moje pierwsze wołanie o pomoc
9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Od roku próbuję schudnąć, bez żadnych efektów.
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Szukam wsparcia i porad jak mogę schudnąć.
11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Oczywiście, nie ma z tym żadnego problemu.
12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak, to oczywiste dla mnie.

#3 2020-12-29 20:05:03

Chcę być chuda
Kandydat(ka)
Dołączył: 2020-12-29
Liczba postów: 2
AndroidChrome 87.0.4280.101

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

1 nie
2 teraz właśnie mam głodówkę i według mnie są skuteczne
3 jest idealny dla takich jak ja co chcą schudnąć i nie wieża że anoreksja istnieje
4 nie wiem nigdy tego nie widziałam
5 wczoraj jadłam mniej ale nie pamiętam co a dzisiaj jeden mały chleb na jajku, po 250gram ziemniaków i bigosu, jakieś krakersy i potem tylko woda
6 ważę 44 chcę 37 lat 13 wzrost 160
7 gram w piłkę nożną
8 nie, nie byłam
9 wcześniej miałam jakieś głodówki ale teraz wieże że uda mi się schudnąć i nie będę tyle jeść
10 szukam porad jak schudnąć
11 tak mogę często dopuki rodzie mi nie zabiorą telefonu i tableta
12 tak, rozumiem

Offline

#4 2021-01-01 20:30:56

Natalia_B
Gość
AndroidChrome 79.0.3945.116

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Nigdy nie stosowałam diety.
2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Kilka razy stosowałam całkowite głodówki. Dla mnie to nie jest nic złego.
3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Dla mnie ruch pro-ana to styl życia. Dekalog jest czymś co ma pomóc w dążeniu do celu.
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nie mam nic przeciwko temu.
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Staram się jeść mało. Staram się jeść jak najmniej słodyczy. Zaczynam wszystko od początku. Wczoraj na śniadanie jadłam jedną czwartą bułki z masłem i szklanka herbaty, na obiad jarzynowa i kopytka z sosem pieczarkowym i szklanka kompotu, na kolację dokończyłam kopytka z tym samym sosem z dwoma kromkami chleba. Po kolacji zjadłam kilka pianek, kinder bueno, kilka orzechów zamoczonych w czekoladzie, 2 garści chipsów i szklanka soku pomarańczowego. Dzisiaj zjadłam na śniadanie sałatkę jarzynową i wypiłam kubek herbaty. Na obiad zjadłam zupę pomidorową i spaghetti, na podwieczorek mały kawałek ciasta, na kolację 1 suchą kromkę chleba z listkiem sałaty.
6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) obecna- 45, b) najwyższa- 45, c) najniższa- 42, d) docelowa- 37. Mam 18 lat, 1,65.
7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Niestety nie i wstyd mi za to.
8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie, to mój pierwszy raz.
9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
To będzie mój początek. Dzisiaj.
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Szukam wsparcia, porad. Osób, które wesprą I zrozumieją. Oczywiście ja też pomogę.
11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak jestem w stanie się udzielać regularnie.
12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Oczywiście.

#5 2021-01-01 20:31:57

Natalia_B
Gość
AndroidChrome 79.0.3945.116

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Nigdy nie stosowałam diety.
2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Kilka razy stosowałam całkowite głodówki. Dla mnie to nie jest nic złego.
3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Dla mnie ruch pro-ana to styl życia. Dekalog jest czymś co ma pomóc w dążeniu do celu.
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nie mam nic przeciwko temu.
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Staram się jeść mało. Staram się jeść jak najmniej słodyczy. Zaczynam wszystko od początku. Wczoraj na śniadanie jadłam jedną czwartą bułki z masłem i szklanka herbaty, na obiad jarzynowa i kopytka z sosem pieczarkowym i szklanka kompotu, na kolację dokończyłam kopytka z tym samym sosem z dwoma kromkami chleba. Po kolacji zjadłam kilka pianek, kinder bueno, kilka orzechów zamoczonych w czekoladzie, 2 garści chipsów i szklanka soku pomarańczowego. Dzisiaj zjadłam na śniadanie sałatkę jarzynową i wypiłam kubek herbaty. Na obiad zjadłam zupę pomidorową i spaghetti, na podwieczorek mały kawałek ciasta, na kolację 1 suchą kromkę chleba z listkiem sałaty.
6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) obecna- 45, b) najwyższa- 45, c) najniższa- 42, d) docelowa- 37. Mam 18 lat, 1,65.
7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Niestety nie I wstyd mi za to.
8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie, to mój pierwszy raz.
9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
To będzie mój początek. Dzisiaj.
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Szukam wsparcia, porad. Osób, które wesprą I zrozumieją. Oczywiście ja też pomogę.
11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak jestem w stanie się udzielać regularnie.
12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Oczywiście.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot