Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-01-03 16:32:04

Nobutterjustfly
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-01-03
Liczba postów: 2
AndroidChrome 75.0.3770.143

kwestionariusz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak: głodówki, 500 kcal, wege, tylko płyny

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Tak - diabelnie trudne, ogromnie satysfakcjonujące

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Podoba mi się dążenie do pełnej kontroli i perfekcji, najlepiej nie tylko w aspekcie wagi. Zgadzam się z większością punktów dekalogu.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Sensowna opcja awaryjna, jeśli pro-ana z jakiegoś powodu jest niemożliwa

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni. Zaczynam płynną. Wczoraj: kanapka, 2 drinki ze słodkim napojem; przedwczoraj: (nie pamiętam, podobne ilości); 2 dni temu: talerzyk sushi domowej roboty.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) ok. 66 kg b) 71 kg c) (w ostatnich ~6 latach) 61 d) 48. Wiek: 25, wzrost: 163

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Dużo chodzę, chcę wrócić do codziennych ćwiczeń w domu.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Próbuję schudnąć co jakiś czas odkąd się spasłam na hormonach, jakieś 6-7 lat temu. Pro-ana przewija mi się po oczach już od jakiegoś czasu (z rok?), konkretne wyszukiwanie informacji zaczęłam kilka tygodni temu.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Szukam przede wszystkim motywacji i pomysłów, które będę mogła wygodnie wprowadzić w życie i utrzymać przez dłuższy czas. Społeczność, ktora ma podobne podejście, może być ogromnie pomocna.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Postaram się, chociaż w tygodniu może się zdarzyć, że będę nie do życia po pracy.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Jasne

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot