Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-01-03 23:26:01

ana_is_control
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-01-03
Liczba postów: 1
AndroidChrome 87.0.4280.101

Kwestionariusz

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Stosowałam diety 600 kcal, ale nigdy nie umiałam utrzymać tego dłużej niż miesiąc.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Czasami stosuje. Jeśli ktoś chce to niech je stosuje. Mi jest trudno je stosować, ale gdy wytrzymam to czuje się cholernie dobrze.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Ruch pro-ana jest dla mnie ludźmi, którzy wzajemnie pomagają wytrwać w diecie, ale też umieją doradzić i pomóc. Dekalog nie jest dla mnie czymś co ślepo wyznaje, bardziej jest podstawą do ustalania własnych zasad.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Jeśli ktoś chce, to proszę bardzo. Sądzę że to droga na skróty i nie ma w niej żadnej kontroli, ale nie mam zamiar krytykować kogoś jeśli tak chce.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Zaczynam na nowo, dziś wróciłam do domu, więc wrócę do regularności w diecie. W ostatnich dniach szczerze mówiąc opychałam się.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
Teraz ważę 69 kg, a wcześniej ważyłam 70, więc nie duża różnica. Najmniej ważyłam 66, a docelowa to 50 kg, aczkolwiek potem bym chciała jeszcze trochę zejść. Mam 15 lat i 168 wzrostu.

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Zanim zamknięto baseny pływałam regularnie. Teraz staram się ćwiczyć w domu jakieś cardio itp.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie byłam i nie jestem.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Na samą pro - anę trafiłam ok. W 2018 roku. Odchudzam się od wakacji 2019 r.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Potrzebuję wsparcia, ale czuję że mogę go dać też innym.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Czasami jest zawalona robotą, ale nie aż tak by się nie odezwać chociaż raz na jeden lub dwa dni.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Oczywiście.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot