Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-01-05 05:17:26

Ang3l
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-01-05
Liczba postów: 1
Wiek: 22
Obecnie kg/BMI: 56 kg/ 22,4
Najmniej kg/BMI: 39 kg/ 15,6
Najwięcej kg/BMI: 58 kg/ 23,2
Docelowo kg/BMI: 42 kg/17
Wzrost: 158
MacintoshSafari 604.1

kwestionariusz

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?

Tak, przez ponad dwa lata byłam wegetarianką. Musiałam zaprzestać ponieważ lekarze postawili mi prosty warunek - albo zacznę jeść mięso albo skończę w szpitalu. Byłam niepełnoletnia, decyzje podjęli rodzice. Oprócz tego już miałam doczynienia z Aną i Mią.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Tak stosowałam i dalej stosuje. Nie tak często jak kiedyś ale zdarza się. A mój stosunek jest prosty - chcesz wyglądać jak człowiek to przestań patrzeć na jedzenie jak coś niezbędnego.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?

Kiedyś byłam bardzo blisko z pro-ana. Rodzina i bliscy chcieli mnie „leczyć”. Nawet przez myśl im nie przeszło że to leczenie pozbawia mnie wsparcia osób które na prawdę rozumieją. Dekalog jest potrzebny, dzięki niemu wyznaczamy swoje cele i jeśli załamiemy się w nich to dekalog pomaga się  podnieść i nadrobić zaległości.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?

Kiedy miałam załamania w Anie i wątpiłam Mia ustawiała mnie do pionu. Jednak na dłuższą metę raczej nie zaprzyjaźniłabym się z nią.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.

Ograniczam kalorie, omijam posiłki a kiedy już muszę to jem kanapkę z żółtym serem. Zdecydowanie wole napić się herbaty z łyżeczką cukru. Moje ostatnie 4 dni to Głodówka.

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?

a. 56 kg b. 58 kg c. 39 kg d. 42 kg
Mam 22 lata ( mam nadzieje że nie ocenicie mnie po tym) i mam 158 cm wzrostu

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?

Dużo biegam, ale bardziej jogging, nie chodzę na siłownie, zdecydowanie bardziej wole basen, ale oprócz tego to standardowo brzuszki, pompki i przysiady. Kiedy zjem za dużo albo przesłodzenia herbatę to jeszcze żabki.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?

Nigdy nie czułam potrzeby logowania się na portalach. Długo tez byłam „wyleczona”.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?

Odchudzałam się od 13 roku życia wiec już dosyć dawno, przed 17 urodzinami zaciągnęli mnie na siłe do psychologa. Tak na prawdę na początku nie wiedziałam o Anie, pani psycholog mnie poinformowała. Dla mnie to po prostu był sposób życia dla innych okazało się okropną chorobą.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?

Potrzebuje wsparcia, kogoś z kim będę mogła porozmawiać i wymienić się myślami. Potrzebuje tez kogoś komu ja mogę się przydać. Chce wrócić do swojego życia, to kim jestem teraz jest dla mnie okropne. Patrze w lustro i widzę „coś”.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?

Dużo częściej udzielam się nocą, w środku dnia raczej sporadycznie odwiedzam portale ale tez się to zdarza. Raczej nie będzie dla mnie problemem aby być codziennie bądź co drugi dzień, zależy od ilości obowiązków.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?

Oczywiście, właściwie to jest to też powodem dla którego tak bardzo mi zależy na dołączeniu do tej społeczności. Tu w końcu będę sobą.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot