Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-01-05 17:09:20

Roksana Chrustek
Kandydat(ka)
Skąd: Stróże 1
Dołączył: 2021-01-05
Liczba postów: 1
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 101kg
Najmniej kg/BMI: 59kg
Najwięcej kg/BMI: 120kg
Docelowo kg/BMI: 55kg
Wzrost: 178cm
AndroidChrome 69.0.3497.100

Kwestionariusz przez Roksana Chrustek

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?                                                                                            gdy byłam 10lat utraciłam kontrolę nad głodówkami ale wyszłam z tego po miesiącu czasu...z kolei gdy miałam 17lat byłam motylkiem zaawansowanym i miałam kontrolę odżywiałam się warzywami (głuwnie sałata , pomidor, marchew),rybami (głuwnie makrela wędzona w całości),napojami(głównie kakao i cherbata czarna) i zupy na obiad ...głodówki pojawiły się w lutym w roku 2020...glodzilam się tydzień czasu,piłam tylko Kawę ,energetyki i sporadycznie mleko by nie stracić mięśni : straciłam 8,kg....aktualnie nie mam diety i walczę sama z sobą bo nie chce jeść a ludzie mnie zmuszają bym jadła gdy ja nie jestem głodna....zawsze te walkę przegrywam i ostatecznie jem bardzo dużo.


2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Głodówki stosowałam w życiu są naprawdę ciężkie przez kilka pierwszych dni szybko możesz je przegrać i sięgnąć po jedzenie....jednak im dalej tym fajniejszy stan jest zwyczajnie staje się to proste i nie jest już żadnym wyzwaniem ...gdy sięgniesz po jedzenie cały fajny stan znika ,i trzeba się znów męczyć ...gdy jestem na głodówce kilka dni to zaobserwowałam coś fajnego...takie ssanie i wciąganie tłuszczu przez muj brzuch ...taki dźwięk i dotyk ssania ...nie mylić z burczeniem w brzuchu ....ten stan gdy się pojawia to wiem że chudnę...

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Ruch ten jest moim ukrytym ,,ja ,,, które nie wychodzi na wierzch przez depresję, brak chęci do życia i jakiejkolwiek walki o siebie i swoje marzenia...motylki to przyjaciele którzy powinni pozwolić mi odzyskać te ciało piękne ...bycie nieidealną Aną która nic nie może zrobić , która nie ma fanów , która nie ma rodziny i której nikt nie kocha ze względu na jej ciało otyłe to tragedia ...ma ta Ana we mnie drugie ,,ja ,,,dużo wiedzy lecz w praktyce nie da się nic zrobić ...pro :Ana ?ucieczka od żywych ludzi którzy mnie nienawidzą ucieczka od beznadziejności,znalezienie sensu życia coś co poprowadzi ku znalezieniu męża bo zyskam dzięki temu ruchu atrakcyjne ciało ... Dekalog?nie wierzę w to że potrafię ,pustka w tym co robię,nic już nie chce ,nie jestem w stanie być samotna i mimo to walczyć bo dla kogo? przyjaciele Dekalogu to dają mi nowe możliwości lecz brak i pustka jest pierwszą która istnieje we mnie.
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nienawidzę tego

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.ograniczam słodycze ,nie jem ziemniaków,nie jem makaronu,nie jem ryżu,nie jem kasz .nie liczę kalorii...nie potrafię brak podstawowej cechy : cierpliwość
6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
Obecna:101'1kg. 
Najwyższa:120kg
Najniższa:59kg                                                                                                                                                                                                                       
docelowa :55kg                                                                                                                                                                                                                     
mam lat: 29.                                                                                                                                                                                                                         Mam  178cm wzrostu.                                                                                                                                                                                                   7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Nie ćwiczę ...spaceruje za to z krokomierzem w smartfonie.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Byłam ale najczęściej albo mnie usuwali albo traciłam chasło do konta.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Odchudzam się tak naprawdę wciąż ,tracę chęć ,znów tyje ,tracę chęć ,i znów tak ja tydzień temu spadłam w trzy dni ze sto kg do 97,4kg i znów....na pro Ane trafiłam rok temu.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Wszystko co się da....

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak jestem w stanie

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Jestem świadoma.


Umierająca Czekoladka

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot