Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-01-06 20:19:38

strawberry_juice
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-01-06
Liczba postów: 1
AndroidChrome 87.0.4280.101

Formularz rekrutacyjny

formularz rekrutacyjny
1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Byłam na diecie bezglutenowej, 500 kalorii, nie wiem jak to nazwać, ale nie jadłam nic poza owocami/warzywami, teraz jestem wegetarianką od roku
2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
stosuję, myślę, że to świetny sposób, szczególnie kiedy waga podskoczy
3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Dekalog to dla mnie coś cudownego, pomaga i to bardzo. Nauczyłam się kilku rzeczy z niego. A co do ruchu pro-ana to jak dla mnie jest bardzo pomocny dla np. motylków
4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
taki sam jak do pro-any
5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
5 stycznia - ok. 450 kalorii, a dzisiaj jak na razie 320 kalorii ( głównie żywiłam się świeżym szpinakiem w różnych formach i hummusem )
6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
To trochę wstydliwe, ale cóż...
a) 46
b) 48
c) 41
d) im mniej tym lepiej, ale tak realnie to 32 kilo do września
Mam 14 lat i 153 cm
7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Trenuję akrobatykę, codziennie się rozciągam i ćwiczę z aplikacją, ktora przy okazji liczy ile kalorii spaliłam podczas treningu. Staram się codziennie chociaż na chwilę wyjść na dwór pobiegać lub pospacerować, ale jak na razie średnio mi sie udaje
8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie
9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Na pro - anę jakiś tydzien temu, a odchudzam się od początku zdalnych. To chyba jakieś dwa miesiace
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chciałabym poznać osoby takie jak ja. Chciałabym po prostu żeby ktoś mnie opierdzielił jak zjem za dużo, zmotywował do chudniecia. No i bardzo chciałabym dowiedzieć się jak inni dają sobie radę, inspirować osobami chudszymi ode mnie
11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Mam dużo wolnego czasu, tymbardziej podczas zdalnych, a już w ogóle feriach. Jestem w stanie się udzielać conajmniej ten raz na 2/3 dni1
12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Jasne, w każdym środowisku znajdują sie różni ludzie, z różnymi pogladami, problemami, dietami itd.

Byłoby cudownie się dostać
Pozdrawiam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot