Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-01-06 20:59:35

Alextfu
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-01-06
Liczba postów: 1
Wiek: 16
Obecnie kg/BMI: 54,8kg/20,9 BMI
Najmniej kg/BMI: 51kg/19,4 BMI
Najwięcej kg/BMI: 58kg/22,1 BMI
Docelowo kg/BMI: 45kg/17,1BMI
Wzrost: 162
WindowsChrome 87.0.4280.88

Kwestionariusz rekrutacyjny

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Tak, głodówki, diete 16:8, 1000 kcal

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Tak, uważam, że jest to nieco trudniejsze dla mnie ze względu na mój apetyt głównie, ale mimo wszystko chcę tego.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Jest to dla mnie coś nowego, myślę, że pomoże mi to bardziej stosować się do np głodówek, może znajdę jakieś porady itd, zależy mi na tym i z dekalogiem się jak najbardziej zgadzam.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Ja sam wolałbym nie stosować, ale nie mam nic do tego. Akceptuje i chcę wspierać takie osoby.


5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
staram się ograniczać kalorie do 1000.
Przedwczoraj :
pizza ok. 400kcal
Suma: 400 kcal
Wczoraj :
Bułka z serem ok 215kcal
Ziemniaki z samym sosem ok 100 kcal
Suma : 315 kcal
Dzisiaj: Frytki ok 330 kcal
Lód Kaktus 167 kcal
Suma: 497

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 54.8kg b) 58kg c) 51kg d) 45kg 16 lat (w tym roku 17) 162cm

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Staram się, ale czasem nie mam siły... Jak nie jestem w stanie ćwiczyć to wychodzę na godzinny spacer przynajmniej

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie, to pierwszy.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Od paru miesięcy. Dwa tygodnie temu jakoś

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Potrzebuje wsparcia w odchudzaniu i może znajdę coś nowego albo ktoś da mi jakieś rady, które mi pomogą. Po za tym sam również innym chcę pomagać.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak, gdyby coś było nie tak to powiadomię o tym.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Tak, jestem tego świadom

Offline

#2 2021-01-16 09:43:34

Viki
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Kwestionariusz rekrutacyjny

Hej, mam bulimię. Ale wolałabym Anę. Potrafię cały dzień wytrzymać tylko pijąc kawę. Nie mam problemu z głodem prawie go nie odczuwam. Ale za to mam często ochotę na coś i ulegam, w głębi duszy nie cierpię jedzeni ale nie mogę się jemu oprzeć. Chciałabym się tego nauczyć.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot