Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-02-07 23:34:50

bamako
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-02-07
Liczba postów: 1
WindowsChrome 88.0.4324.146

Urodzinowa rekrutacja.

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Nie potrafię nie myśleć o tym co przechodzi przez mój układ pokarmowy. Przeraża i intryguje mnie ta myśl zarazem, ale ciężko jednoznacznie nazwać stosowane przeze mnie diety.


2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Nie jestem fanką głodówek, wierzę, że lepiej zjeść pół orzecha 5 razy dziennie (regularność!) i popić herbatą, żeby ograniczyć napady głodu. Organizm dzięki temu czuje, że o niego dbam.


3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Ana to przyjaciółka, pro-Ana to wspólnota. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Myślę, że gramy do tej samej bramki. Dekalog czy mogę poprosić o więcej szczegółów na stronie nie znalazłam, jeżeli mowa o uniwersalnym to nic dodać nic ująć.


4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nie neguję, akceptuję, ale nie za bardzo się lubimy.


5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Niezbędne ograniczenia: eliminacja czosnku, lactose free.
PIĄTEK:
kromka chleba bezglutenowego, dwa jajka, szpinak, herbata jaśminowa, pomidory suszone, oliwa
kubek zupy pomidorowej, garść ryżu
pierś z kurczaka (120g), pieczarki, natka pietruszki, masło, kasza gryczana (garść)
ciasto migdałowe ze śliwką z Costy na deser, herbata ziołowa
1,5l wody
SOBOTA
kawa (mleko kokosowo-krowie), banan, orzechy, 1 wafel ryżowy z czekoladą deserową
buraki z jabłkiem, pierś z kurczaka (120g), kasza gryczana (garść)
1,5l wody
NIEDZIELA:
owsianka z bananem kardamonem i cynamonem i czekoladą 80% (4 kostki), herbata jaśminowa
orzechy włoskie
miska krupniku
herbata jaśminowa x2
indyk pieczony (110g), fasolka zielona, pół jabłka, czekolada 80% (4 kostki), pół kromki chleba, herbata czarna
1,5l wody

Staram się regularnie, ale wytrwale szukam optymalnych rozwiązań.


6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 53, w porywach 54kg; b) 65kg = płacz i zgrzytanie zębami; c) 48kg (okres dojrzewania, szybki wzrost, mały sukces); d) myślę że na początek 49-50kg będzie optymalnie; 173cm, w środę kończę 26 lat: czas na zmiany!


7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Jestem tancerką, treningi minimum 4 razy w tygodniu 1h 15min ale bardzo niska intensywność. Podejmuję aktywność na własną rękę w wolnych chwilach, oczywiście wysiadam przystanek wcześniej niż potrzeba i tym podobne zagrywki.


8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie.


9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
O tym co przechodzi przez mój układ pokarmowy myślę od dawien dawna, każdy posiłek to rytuał. Pro-Anę znam już z czasów szkolnych, ale odległa to znajomość. Nowy Rok, Nowa ja małymi kroczkami zaczynamy się przyjaźnić.


10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Potrzebuję obiektywnej (zrozumiem również krytyczną) opinii, dotyczącej mojego wyglądu i postępowania. W zamian służę motywacją, której w ostatnim czasie mi nie brakuje!


11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Zdecydowanie tak!


12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
TAK

Wiadomość dodana po 6 h 35 min 02 s:
NIEDZIELA:
owsianka z bananem kardamonem i cynamonem i czekoladą 80% (4 kostki), herbata jaśminowa
orzechy włoskie
miska krupniku
herbata jaśminowa x2
indyk pieczony (110g), fasolka zielona, pół jabłka, czekolada 80% (4 kostki), pół kromki chleba, herbata czarna
1,5l wody

P.S. Dodam tylko, że po takiej ilości mięsa o godzinie 19.15 do tej pory nie śpię! Dlatego szukam wspólnoty, która mnie zrozumie, czasem nakieruje, zainspiruje. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego!

Ostatnio edytowany przez bamako (2021-02-07 23:42:23)

Offline

#2 2021-02-13 01:13:41

windyrockbel
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-02-13
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Urodzinowa rekrutacja.

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Od 6 lat jestem semiwegetarianką. Próbowałam różnych diet z ograniczeniem kalorii, odstawieniem niezdrowej żywności, beztłuszczowa, etc. Ale niestety nie mam samokontroli i Max wytrzymałam prawie dwa miesiące na jednej diecie.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Stosowałam ale robiłam jedno dwu dniowe przerwy żeby nie zajechać organizmu. Wiem, że to nie koniecznie zdrowe ale za to dość skuteczne.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Ana jest przyjaciółka która pomaga ci spełnić swoje cele, pomaga ci być idealna i nie czuć się gorsza od innych.
Niestety jeszcze nie wiem co to ten tzw. dekalog ale chętnie się dowiem.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Raz na jakiś czas mia do mnie zagląda, lubimy się .

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Obecnie staram się być na diecie im mniej tym lepiej a przynajmniej ja tak sobie to nazywam, czyli w ciągu dnia staram się jeść jak najmniej i pije dużo wody. Liczę i zapisuje każda kalorie.
ŚRODA :
2,5L wody, dwa paszteciki z kapusta i grzybami, łącznie 200g(322kcal), paluszki serowo-cebulowe 30g (120kcal)
CZWARTEK :
2L wody, jogurt pitny 200kcal, pasztecik 30g (48kcal)
PIĄTEK :
2L wody, jogurt pitny 200kcal, dwa paszteciki 60g (96kcal)

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 67kg  b) 67kg  c) 59kg  d) 55kg. Mam 18 lat i 176cm.

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Amatorsko ćwiczę łyżwiarstwo figurowe. Chodzę na lodowisko najczęściej jak mogę. Jeżeli się nigdzie nie spieszę to chodzę wszędzie z buta, staram się chodzić jak najczęściej i przemierzyć jak najwiecej kilometrów. W domu czasami poćwiczę mięśnie brzucha i nóg.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nie.

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Odchudzam się przerwami, raz jem normalnie a raz mam napady złości, że jak mogłam się tak zapuścić i zaczynam dietę. Na pro-ane trafiłam jak jeszcze byłam w podstawówce ale bliższa wtedy mi była pro-mia.

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chce poznać osoby, które mnie zrozumieją, które może pomogą mi osiągnąć swój cel kontrolując mnie.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Tak!

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Oczywiście.


Mam 18 lat i mam dość tego jak wyglądam, chce szybko schudnąć i być lekka jak piórko, niestety ciężko jest mi się upilnować moich postanowień ;(

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot