Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-03-02 15:15:22

Awinion
Kandydat(ka)
Dołączył: 2021-03-02
Liczba postów: 1
WindowsChrome 88.0.4324.190

Formularz Awinion

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Jadłem kiedyś przez jakiś czas 1000 kcal maks

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Nie, nigdy takiej możliwości nie miałem przez starych. Moim zdaniem nie warto ich robić, szczególnie jak ma się na karku starych, bo łatwiej jest wtedy zostać odkrytym. A tak ogólnie to nie można się głodzić w nieskończoność, więc co jakiś czas trzeba je przerwać, a dla mnie rutyna jest bardzo ważna. Lepiej jeść mniej więcej taką samą liczbę kalorii każdego dnia, przynajmniej moim zdaniem.

3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Pro-ana to dla mnie ludzie, którzy wyznają podobne wartości co ja i dążą do tego samego co ja - do bycia chudym. Co do dekalogu to w większości się zgadzam - to po prostu zasady, które spajają naszą społeczność.

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Nigdy nie wymiotowałem, więc mój stosunek może być nie do końca odpowiedni. Dla mnie, to ludzie, którzy dążą do perfekcji, ale gdzieś po drodze się pogubili - jedzenie, a potem wymiotowanie to trochę niezdecydowanie. Ale są sytuacje, w których to rozumiem - np. w rodzinach, gdzie nie da się mniej jeść, bo bardzo pilnują.

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Staram się jeść zdrowo i koło 1000 kcal. Nie chcę podawać bilansów, bo dopiero od dzisiaj zaczynam wracać do pro any, dołączyłem do tego forum właśnie dlatego, żeby mieć motywację. Z aktywnością fizyczną jest u mnie kiepsko, często nie mam siły, ale może się zmotywuję. Dzisiaj raczej już nie będę dużo ćwiczyć, bo starzy są już w domu i mam okres, jednak coś tam spróbuję (jestem osobą transpłciową niebinarną, używam zaimków on/ono/jego, więc tak, mam okres. Rozumiem, że nie każdy może akceptować istnienie transpłciowości i niebinarności, więc po prostu oczekuję, że nikt się nie będzie czepiał tego, że używam zaimków on/ono/jego, a inni będę się zwracać do mnie moimi zaimkami (wystarczy on/jego, nie musicie ono/jego, bo wiem, że może to sprawiać trudność))

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
a) 57 kg
b) 58 kg
c) 53 kg
d) lubię sobie dzielić cele na małe kroczki:
53 kg
49 kg
45 kg
42 kg
Mam 16 lat i ok. 162 cm

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Tak jak wyżej pisałom, mało ćwiczę, chociaż staram się zwiększyć swoją aktywność.

8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Prawie rok temu, chyba już ono nie istnieje, nie pamiętam nazwy

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Pierwsze odchudzanie robiłem 1.5 roku temu, na pro- anę trafiłem niecały rok temu
10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Po prostu chcę mieć motywację do schudnięcia, chcę trochę wsparcia, może jakieś rady. No i chcę być, pisać z ludźmi, którzy tak ja zgadzają się z filozofią pro - ana,

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Mam go sporo, na spokojnie dam radę być codziennie

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Oczywiście

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot