Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-04-02 22:53:47

suefly
Kandydat(ka)
Dołączył: 2023-04-02
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 605.1.15

Rekrutacja

Cześć wszystkim jestem Zuzia i bardzo chciałabym zostać przygarnięta do waszej społeczności motylków. Odpowiem szczerze na każde pytanie rekrutacyjne i mam nadzieję, że mój wniosek zostanie rozpatrzony pomyślnie.

1. Czy kiedykolwiek wcześniej stosowałeś/łaś już jakieś diety? Jeśli tak to jakie?
Od około dwóch lat stosuje fasting. Staram się trzymać z dala od słodyczy i innych wysoko kalorycznych produktów i zdarza mi się stosować jednodniowe głodówki.

2. Czy stosujesz lub stosowałeś/łaś całkowite głodówki? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Tak zdarzało mi się stosować całkowite głodówki, jednak nigdy nie wytrzymałam dłużej niż jeden dzień. Pomagają mi one powrócić do normy, po rozpustnym dniu.
3. Czym jest dla Ciebie ruch pro-ana i jaki jest Twój stosunek do tzw. dekalogu?
Pro-ana wydaje się być rodziną, w pewnym sensie siostrami i najbliższymi przyjaciółkami. Kimś kto rozumie, nie zadaje pytań, nie zmusza, tylko wspiera

4. Jaki jest Twój stosunek do pro-mia?
Mia wydaje mi się nawet bliższa w pewnym sensie niż Ana z racji na moje kuracje głodówkowe po napadach bingeeatngu

5. Jak obecnie wygląda Twoja dieta? Jesteś na jakiejś konkretnej, ograniczasz kalorie, zaczynasz coś nowego? Podaj swoje bilanse (jadłospis) z ostatnich 2-3 dni.
Obecnie doperio planuję wdrożyć ściślejszą dietę, jednak nie wiem czy się uda z racji na święta. Z reguły natomiast staram się nie przekraczać 1000 kalorii dziennie. W najbliższym czasie chciałabym jednak ten limit zmniejszyć

6. Jaka jest Twoja waga: a) obecna b) najwyższa c) najniższa d) docelowa? Ile masz lat i ile masz wzrostu?
A)55 Kg
B)58 kg
C)50kg
D)49kg
W tym roku skończyłam 18 lat i mam 165 cm wzrostu

7. Jak wygląda Twoja aktywność fizyczna? Ćwiczysz coś?
Staram się regularnie chodzić co 2 dni na siłownie, ćwiczę na wf oraz wykonuję ćwiczenia z yt w domu
8. Czy byłaś/łeś już lub jesteś na jakimś innym forum pro-ana?
Nigdy, właśnie dlatego chciałbym dołączyć

9. Od jak dawna się odchudzasz i kiedy trafiłeś/łaś na pro-anę?
Próbuję się odchudzić od mniej więcej września, jednak bez większego efektu. Dlatego potrzebuje porad i wsparcia

10. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego forum? Czemu chcesz tu z nami być?
Chciałabym poznać innych z problemami oraz napadami podobnymi do moich. Może odnaleźć porady które pomógłby mi je powstrzymać. Chce się móc wypowiedzieć otwarcie, bez ryzyka bycia ocenianym i bez zbędnych komentarzy odnośnie mojego wyglądu czy ciała.

11. Jak u ciebie z wolnym czasem? Czy jesteś w stanie udzielać się na forum regularnie, co najmniej raz na 2-3 dni (poza losowymi przypadkami)?
Chociaż ze względu na kierunek kształcenia który obrałam różnie to bywa z moim wolnym czasem, ale myślę ,że byłabym w stanie odzywać się nawet codziennie.

12. Czy jesteś świadomy faktu, że na forum znajdują się osoby o różnych poglądach, stosujące rozmaite diety o różnym stopniu restrykcyjności i każdej takiej osobie w tym samym stopniu należy się wsparcie oraz że nikt nie ma monopolu na prawdę?
Jestem tego świadoma i między innymi właśnie to zachęca mnie do dołączenia

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot