Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020
OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-18 13:57:41

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
WindowsChrome 51.0.2704.103

Co zrobić, żeby dołączyć na forum

Na początku mamy do Ciebie małą prośbę - zastanów się, czy na pewno chcesz tutaj być. To forum działa nieco ponad rok, ale aktywnie działaliśmy również na innych forach i z doświadczenia wiemy, że dużo nowych użytkowników znika po raptem 2-3 tygodniach. Pomyśl, czy będziesz miał/a czas na aktywne uczestnictwo w życiu forum.


Jak dostać się na forum?


1. Przeczytaj regulamin (http://www.midnight-butterflies-pro-ana … p?pid=4#p4). Musisz zarejestrować się jako nowy użytkownik. Podczas rejestracji akceptujesz regulamin, więc oznacza to, że zgadzasz się ze wszystkim, co w nim napisane - nie, nie, nie ściągamy haraczy i nie zaciągamy kredytów, ale mniej na uwadze, że to forum pro-ana, a nie zwykłe forum o odchudzaniu, a my tak tylko delikatnie o tym przypominamy [sred])


2. Po rejestracji masz rangę Kandydat(ka), więc widzisz w zasadzie tyle wątków co goście. Ale bez smutku, bo to jedynie zabezpieczenie przed niechcianymi, ciekawskimi osobami. Teraz musisz założyć oddzielny wątek w temacie rekrutacyjnym (Chcesz dołączyć?).


3. Twój wątek musi zawierać odpowiedzi na pytania z kwestionariusza zgłoszeniowego. Kwestionariusz znajdziesz również w tym temacie - po prostu skopiuj go, wklej w swój wątek i voila.


4. Z Twojej strony to już wszystko - teraz użytkownicy forum demokratycznie głosują, czy zostaniesz przyjęty/a czy nie. Prosimy o cierpliwość - nie każdy akurat jest dostępny na forum i czasem (szczególnie kiedy jest wielu kandydatów) zajmuje to kilka dni. Użytkownicy mogą również zadawać Ci dodatkowe pytania, oczywiście związane z tematyką forum. Jeżeli nie otrzymamy odpowiedzi w przeciągu 2-3 dni, uznajemy to za rezygnację.


5. Dostajesz swoją odpowiedź - w przypadku pozytywnej, zmieniamy Ci rangę i magicznie całe forum odkrywa przed Tobą swoje sekrety, a w przypadku negatywnej, no cóż... kasujemy wątek rekrutacyjny.


W razie dodatkowych pytań i niejasności pisz w Forum dla gości, a wszystko cierpliwie wytłumaczymy jeszcze raz.


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot