Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-04-18 00:43:48

przyszłymotylek 3211
Gość
WindowsFirefox 52.0

powrót

Hej kochane !!! Mam na imie Milena i mam prawie 17 lat niestety nw ile waze [dblpt]( nie mam wagi..... jprdl ale na oko mam okolo 48 przy wzroscie 157 taki kurczak z grubymi nogami. Może zacznę od początku... Pod koniec 2 gimnazjum postanowilam zostac motylkiem, zaczełam się uczyć, byłam prawie perfekcyjna. Ana stawała się moją przyjaciółka. I tak z wagi 56 doszlam do 36... wiem ze malo ale bylam taka głupia że zgodziłam się pójść do lekarza a ten wysłał mnie do szpitala. Zaczełam jesc..... Ale ana mnie nie zostawiła. Zawsze ze mną jest. I tak teraz postanowilam do niej w pełni wrócić. Tyle że brakuje mi no nw motywacji. Eh jestem taka słaba. Nic mi nie wychodzi. Proszę was dziewczynki pomóżcie mi być na nowo motylkiem tak tego pragnę bez tego nie jestem soba. Ale dochodzi do tego to że nie może nikt zauważyć że chudne tz. rodzice i psycholog do ktorego chodze i nw czy zrezygnowac. Od czego mam zacząć ?? [dblpt]( [dblpt]( [dblpt](

#2 2019-08-21 12:49:49

NOjuliet
Kandydat(ka)
Dołączył: 2019-08-21
Liczba postów: 5
Wiek: 18
Obecnie kg/BMI: 50
Najmniej kg/BMI: 49
Najwięcej kg/BMI: 62
Docelowo kg/BMI: 45
Wzrost: 170
AndroidChrome 75.0.3770.143

Odp: powrót

Nie możesz wprowadzać drastycznych zmian, bo po pierwsze rodzice zauważą, a po drugie organizm się zbuntuje. Więc może najpierw stopniowo ograniczaj jedzenie rzeczy które nie jest "obowiązkowe" w sensie desery, ciastka jakieś przekąski, nakladaj na talerz tyle ile możesz zjeść, sama rozdzielaj porcje w taki sposób aby nie jeść za dużo a także zostanie pusty i rodzice będą zadowoleni, może wychodź z domu ze znajomymi, mów że jadłaś na mieście...powodzenia ci życzę i trzymam kciuki ❤️

Offline

#3 2019-11-02 21:35:12

fattybutterfIy
Kandydat(ka)
Dołączył: 2019-11-02
Liczba postów: 4
Wiek: 15
Obecnie kg/BMI: 60
Najmniej kg/BMI: 44
Najwięcej kg/BMI: 60
Docelowo kg/BMI: gw1-50 gw2-45 ugw-40
Wzrost: 173
AndroidChrome 78.0.3904.62

Odp: powrót

przede wszystkim nie mozesz gwaltownie zmieniac sposobu odzywiania, bo kilogramy szybko przestana spadac mimo ze Efekt bedzi szybki. Sprobuj zaczac np od 1200 kcal, po tygodniu przejsc na 1000, a potem powoli coraz bardziej zmniejszac bilans. Co zrobic aby rodzice nic nie zauwazyli? jesli juz jesz, to tylko przy nich. Staraj sie na talerz nakladac tylko to niskokaloryczne jedzenie, a wysoko wyrzucac gdy nie patrza. Pamietaj - stay safe <3


borykam sie z ana od tylu lat, z tego nie da sie wyjsc

thinspo1.ahovey.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot