Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020
OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-18 17:20:58

White
Pantokratorka
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 1,688
Wiek: 29
Obecnie kg/BMI: 55 / 21,48
Najmniej kg/BMI: 51 / 19,92
Najwięcej kg/BMI: 65 / 25,39
Docelowo kg/BMI: 42 / 16,41
Wzrost: 160 cm
WindowsChrome 51.0.2704.103

Regulamin

Midnight Butterflies Pro-Ana to forum przeznaczone dla osób z zaburzeniami odżywiania, żyjących zgodnie z filozofią pro-ana i dążących do (zazwyczaj) skrajnie chudej sylwetki. Jeżeli masz nadwagę, a waga, którą chcesz osiągnąć, jest zupełnie normalna dla Twojego wzrostu - to forum prawdopodobnie nie jest dla Ciebie.


Nie propagujemy zachowań autodestrukcyjnych, nie lansujemy anoreksji i bulimii jako sposobów na szczupłą sylwetkę i nie popieramy długotrwałych głodówek. Żeby być chudym, trzeba pozostać żywym - pamiętaj, że pro-ana to przede wszystkim kontrola, a anoreksja jest jej utratą.REGULAMIN FORUM


1. Nowi użytkownicy

1.1. Zaraz po przyjęciu na forum dostajesz rangę Newbie, która upoważnia Cię do wglądu w zdecydowaną większość tematów na forum. Pierwsze kroki skieruj do działu Okrągły stół i w wątku zapoznawczym napisz kilka zdań o sobie. Każda osoba na forum posiada taką krótką notkę w swoim dzienniczku, żeby nowym osobom łatwiej było się orientować kto jest kim i lepiej poznać siebie nawzajem. Gdy to zrobisz, admin założy Ci dzienniczek i tam wklei ten post.
1.2. W razie braku jakiegokolwiek odzewu po zapadnięciu pozytywnej decyzji o przyjęciu na forum, po 2 dniach Twój wątek rekrutacyjny zostanie skasowany, a konto zbanowane, gdyż uznamy to za rezygnację z chęci bycia na forum.
1.3. Jako nowy użytkownik bez skrępowania możesz pisać w każdym wątku, zakładać nowe tematy, komentować dzienniczki innych i wszystko, co tylko Ci się podoba. Po opublikowaniu 50 postów Twoja ranga zmieni się na Nimfa, dzięki czemu zyskasz dostęp do całości forum, a tym samym możliwość głosowania odnośnie kandydatów na forum.


2. Aktywność na forum

2.1. Jeżeli wiesz, że szykuje Ci się dłuższa nieobecność, poinformuj nas o tym w dziale nieobecności. W innym razie Twoje konto może zostać zbanowane z powodu nieaktywności.
2.2. Jeśli użytkownik nie napisze żadnego posta przez 14 dni, to jego konto zostaje zbanowane (rozumiemy to jako rezygnację z uczestnictwa w życiu forum).
2.3. Wiadomo, że każdemu czasem zdarzają się losowe wypadki, kiedy ktoś jest długo nieobecny na forum, a nie miał możliwości zgłoszenia tego faktu - pisz z innego IP na forum dla gości albo skontaktuj się mailowo z którymś z adminów (White - white.pro.a@gmail.com, Red - redunia44@gmail.com).
2.4. Nie bądź samolubem - nieprzychylnie patrzymy na osoby, które piszą jedynie w swoim dzienniczku, a nie komentują dzienniczków innych osób. Forum służy do wspierania się wzajemnie, podpowiadania sobie, motywowania, a czasem nawet ochrzanienia drugiej osoby, bo przecież wszyscy tutaj mamy ten sam cel i tworzymy małą rodzinę. Jeżeli chcesz wstawiać tu jedynie swoje bilanse, lepiej załóż bloga.


3. Pozostałe

3.1. Kandydat(k)om zabrania się pisania w wątkach rekrutacyjnych/kwestionariuszach innych osób. Członkowie forum przeprowadzają rekrutację i zadają pytania, a nie goście, więc jeśli chcesz porozmawiać z innymi osobami w poczekalni, napisz na forum dla gości. Spamowanie, zadawanie pytań, postowanie w zasadzie czegokolwiek przez kandydatkę/a w wątku rekrutacyjnym innej osoby, skutkuje zatrzymaniem procesu rekrutacji i banem.
3.2. Przypominamy o kulturze osobistej na forum. Nie wyzywamy się, nie kłócimy, a problemy rozwiązujemy pokojowo. Za złamanie tego punktu regulaminu grozi tymczasowy ban.
3.3. Zabronione jest robienie multikont. Jeżeli posiadasz już jedno konto, nie zakładaj drugiego. Administratorzy widzą IP użytkowników, mniej to na uwadze. W przypadku kiedy zostaniesz zbanowany i założysz drugie konto albo po prostu założysz następne, otrzymasz permbana, oczywiście na oba konta.
3.4. Możesz posiadać konta również na innych forach pro-ana, jest to w zupełności dozwolone.
3.5. Przyłapanie na kłamstwie (nieważne w jakiej formie) skutkuje banem wiekuistym. Nieważne, że waga pokazuje więcej, że był napad, że stało się to czy tamto - nikt z nas nie jest perfekcyjny, a do perfekcji dążymy. Mów prawdę.
3.6. Nie bierzemy odpowiedzialności za Twoje zdrowie. Wierzymy, że jesteś rozsądny/a i wiesz, co robisz.
3.7. Mimo że ten regulamin brzmi strasznie poważnie i wojskowo, nie martw się, kładziemy nacisk na miłą atmosferę i fajnych ludzi. Wolimy, żeby było nas tu 5 osób, ale zajebistych i aktywnych, niż miliony 13 letnich wannarexic.


I'm gonna fight 'em off. A seven nation army couldn't hold me back.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot