Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-30 14:31:01

Nasti123
Gość
Windows VistaChrome 49.0.2623.75

hej..

Hejka !
Bardzo potrezbna mi pomoc. Mam 16 lat ważę 48 kg przy wzroscie 163. Problem jest taki , że mam słabą wolną wolę i chciałabym to zmienić a kocham anorektyczną chudość. A z dietą nie jest mi łatwo bo ostatnio mało jadłam i moja mama i mój chłopak zaczęli mnie kontrolować.
Macie jakieś pomysły, żeby dużo schudnąć? i ukrywać nie jedzenie?
Byłabym mega wdzięczna za pomoc ^_^
to mój mail do kontaktu ----> mceminy@gmail.com
wiem, ze jestem niezbyt ogarnieta ale sorki to mój 1 raz ;__;

#2 2019-01-31 05:04:35

SkinnyBones
Kandydat(ka)
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2018-12-16
Liczba postów: 10
Wiek: 15
Obecnie kg/BMI: 56.7/19.49
Najmniej kg/BMI: 53.7/18.13
Najwięcej kg/BMI: 59.2/20.18
Docelowo kg/BMI: 44.5/15.15
Wzrost: 171
MacintoshSafari 604.1

Odp: hej..

Na nie jedzenie wmawiaj im, że chcesz zacząć zdrowo żyć i zaczęłaś kochać sport. Zaczniesz dużo ćwiczyć, ćwiczenia które spalają najwiecej kalorii to wspinaczka, biegi, interwały, jazda konna, pływanie i jeśli chcesz tez kilo spedzic czas to możesz iść na trampoliny, bo jest całkiem fajnie. Co do jedzenia, to jedz, ale nie tez jakoś przesadnie dużo, jakieś 1000-1500kcal dziennie, rzeczy o niskim indeksie glikemicznym, sałata i ogólnie warzywa to są dla nas cuda, bo możesz zjeść nawet kilogram sałaty, a to będzie wynosiło 150kcal. Jak ktoś ci będzie proponował coś słodkiego, nadprogramowego do zjedzenia to miej w głowie to, że jeśli zjesz coś dodatkowo, to nie tylko nie będziesz mieć wspaniałego ciała, to jeszcze zawiedziesz siebie i będziesz czuła do siebie obrzydzenie i nie chęć. Jak zaczynasz czuć głód, ale już masz limit i nie możesz nic zjeść to wypij kawę z woda bez cukru, bo jak to wiemy mleko i cukier to puste kalorie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało.


Może i jestem młoda, ale mam sporą wiedzę na tematy diet, głodówek, ćwiczeń i sposobów „zabijania” głodu, wiec jak ktoś ma jakieś pytanie, a boi się napisać je na forum, to możesz napisać do mnie prywatnie

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot