Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-09-17 23:39:33

czy_cos_to_zmieni
Gość
AndroidChrome 60.0.3112.116

Pomocy początkująca

Bardzo bym chciała schudnąć być szczuplutka i piękna jak zacząć ciągle brak mi motywacji. Mam dosyć tego że jestem gruba że nie mam między udami przerwy. Chcę być piękna

#2 2017-09-24 10:34:29

shadow
Kandydat(ka)
Dołączył: 2017-09-23
Liczba postów: 1
Obecnie kg/BMI: 44
Najmniej kg/BMI: 40
Najwięcej kg/BMI: 76
Wzrost: 175
WWW
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Odp: Pomocy początkująca

Musisz "dojrzeć" do tej decyzji.
Zaczynanie diety "od jutra" nigdy nie przyniesie efektów. Wstajesz rano - i mówisz sobie "to jest ten dzień".
Pozbywasz się tego całego obrzydliwie kalorycznego jedzenia ze swojej lodówki, przestajesz nosić ze sobą karty kredytowe i więcej pieniędzy niż jest to absolutnie potrzebne - w ten sposób nie kupisz niczego "poza planem" = zero jedzenia na mieście.
Woda ( woda + cytryna) staje się twoim najlepszym przyjacielem.
Ciągłe narzekanie na brak motywacji też nic nie da - nikt przecież nie schudnie za ciebie. A solidnego "kopa" dostaniesz jeżeli zobaczysz wejdziesz na wagę i okaże się, że jesteś chociaż o dwa kg lżejsza ( oczywiście na początku "zejdzie" z ciebie woda), ale to i tak już coś !
Codzienne przeglądanie blogów, forów, zdjęć to też forma motywowania się. Poznajesz w ten sposób nowe diety, sposoby na walkę z głodem, wsparcie od nas i od innych motylków - po jakimś czasie Ana będzie dla ciebie czymś tak naturalnym jak oddychanie, ale musisz na to zapracować.
Nikt nigdy nie powiedział, że będzie łatwo.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot