Midnight Butterflies Pro-Ana - Forum 2016-2020




OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-07 23:50:58

fatpig
Kandydat(ka)
Dołączył: 2017-11-07
Liczba postów: 1
Wiek: 17
Obecnie kg/BMI: 79/27.99
Najmniej kg/BMI: 65/23.03
Najwięcej kg/BMI: 81/28.7
Docelowo kg/BMI: 50/17.72
Wzrost: 168
LinuxChrome 61.0.3163.98

pomocy

Dzisiejszy dzień to totalne przegięcie. Wieczorem po posprzątaniu mieszkania zdecydowałam się pójść na siłownię, ubrałam się odpowiednio i przed samym wyjściem natknęłam się na rodziców. Od razu zauważyli coś nie tak w moim wyglądzie. Zaczęli wyśmiewać moje ogromne uda. Mówić, że faktycznie przyda mi się ta siłownia, że tak to już jest gdy cały czas się je i mało rusza. Poszłam zapłakana do swojego pokoju, bez chęci na ćwiczenia. Napisałam o sytuacji do chłopaka, trochę poudawał, że się przejmuje, ale zmienił temat po chwili. Jedyne jakie wsparcie otrzymałam: " jak czujesz się gruba to idź na siłownię i dietetyka"
Zwinięta w kłębek i zapłakana postanowiłam, że pójdę po czekoladę. Leżała chwilę obok mnie, ale nie zdecydowałam się na otworzenie i wyrzuciłam ją w cholerę ode mnie. Tak trafiłam tutaj. Postanowiłam, ,że już nikt nigdy nie nazwie mnie grubasem.

Offline

#2 2017-11-08 08:54:03

Hipokryzja
Administrator
Skąd: Wwa
Dołączył: 2017-09-28
Liczba postów: 2,418
Wiek: 24
Obecnie kg/BMI: Nie wiem
Najmniej kg/BMI: Nie znam się
Najwięcej kg/BMI: Nie wypowiadam się
Wzrost: 162cm
Windows 7Chrome 58.0.3029.81

Odp: pomocy

Znaczy tak, moim zdaniem akurat trafne jest stwierdzenie ' jak jesteś gruba to rób coś ze sobą ". Od siedzenie i płakania w pokoju parę kg nie spadnie, no chyba że będziesz tak siedzieć miesiąc tylko o wodzie. Z rodzicami porozmawiaj, złe stosunki w rodzinie nie pomogą Ci w niczym, nawet jakby miało to zahaczać o odchudzanie. A chłopak, nie wiesz czy udawał, może jak się spotkacie porozmawiacie o tym dogłębniej, ciężko sie wyraża emocje i uczucia przez sms.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot